2017 Halı Modellerinin En Güzelleri BURADA !..

Ev dekorasyonunuza katkıda bulunacak 2017 yılının en güzel ürünlerine göz atmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda halı marka ve üreticilerinin 2017 yılında vitrine çıkardıkları yeni halı modelleri arasından en güzel renk ve desenleri sizler için belirliyoruz. Eğer şu sıralar halı dekorasyonunuzu gözden geçiriyorsanız ve yeni halılara ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız ki bu sayfamızda olmanız bu durumu gösteriyor, o halde hadi gelin ev dekorasyonunuza artı değerler katacak halıları bulmaya çalışalım.

Türkiye halı konusunda  dünyanın önce gelen ülkeleri arasında yer alıyor. Milyonlarca metrekare Türkiye, özellikle de Gaziantep ilimizde ki fabrikaların tezgahlarından çıkarak dünya ülkelerine ihraç ediliyor. Bir çok Avrupa ülkesi halı tercihlerini Türk halı markalarından yana kullanıyor. Onlara hak vermemek de imkansız, zira halı üreticilerimiz gerek kalite, gerek renk ve desen açısından dünya da eşi benzeri olmayan halı modellerine imza atıyor. İşte bizlerde önemli halı üreticilerimizin 2017 yılında vitrinlerine çıkardıkları bu yeni koleksiyonların en güzel desenlerini arıyoruz. Gerçi bulmak çok zor, çünkü o kadar çok koleksiyon ve bu koleksiyonlara ait o kadar çok desen ve renk alternatifi var ki “samanlıkta iğne aramak” bu işin yanında hafif kalıyor 🙂  Yine de şansımızı deniyor ve editörlerimizin seçtiği en güzel halı modellerini burada beğenilerinize sunuyoruz.

2017 Halı modelleri denilince akla ilk olarak Pierre Cardin Halı geliyor. Çünkü marka bu yılın hemen başında vitrinlerine çıkardığı halılarda öyle sansasyonel desenlere, öyle farklı renklere yer vermiş ki insan gözlerine inanamıyor. Özellikle daha önceki sayfalarımızda detaylı olarak incelediğimiz ve yukarı da örneğini gördüğünüz Optimiste koleksiyonu sadece bu yıla değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak gibi görünüyor. Salon yada oturma odalarınızda Pierre Cardin yeni halı modelleri arasında yer alan Optimiste koleksiyonunu görmek istiyorsanız ödemeniz gereken rakam oturma odaları için 751,00 TL, Salonlar için ise 1.184,00 TL.

Son günlerde çarpıcı televizyon reklamları ile dikkatleri üzerine çeken bir halı markası var, bizimde dikkatimizi çekti ve Empera Halı’yı mercek altına almaya karar verdik. Bu yaptığımızın son derece doğru bir hamle olduğunu ise Empera Halı 2017 modellerine ait renk ve desenlerini inceleyince fark ettik ve “en güzel 2017 halı modelleri” listemize markanın çok ses getiren ve yukarıda bir kalitesine ait örneği gördüğünüz Whisper koleksiyonunu da eklemeye karar verdik.

2017 En güzel halı modelleri modelleri listesi yapılır da Atlas Halı bu liste de unutulur mu ?.. Tabi ki unutulmaz, dolayısı ile Atlas Halı 2017 modellerinden üst tarafta resmi görülen Öykü koleksiyonundan Vezin serisini de listeye dahil ediyoruz. Vezin kalitesi renk ve desenlerine son derece uyumlu, kabartma hissi veren çökmeli dokuması ile dikkat çekerken eğer bu tip bir halıyı evinizde görmek istiyorsanız oturma odaları için 500,48 TL, salonlarınız için ise 788,80 TL ödemeniz gerekiyor.

Daha bir çok halı markasına ait bir çok koleksiyon var bu listeye girebilecek ancak ülkemizde 1600 civarında halı markası olduğunu var sayarsak burada hepsini incelememizin veya hepsinden bir tane kaliteye yer vermemizin ne kadar imkansız olduğunu anlayabilirsiniz. Bunun yerine 2017 yılında öne çıkan halıları bir araya getirmeye çalıştık. Tabi bu halılar da sadece yukarı da gördükleriniz ile sınırlı değil, hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde farklı markalar ait diğer halı modelleri de sizleri bekliyor. Bu nedenle eviniz için halı satın almadan hemen önce bu galeriye de göz atmanızı öneririz.

EN GÜZEL 2017 HALI MODELLERİ RENKLERİ ve DESENLERİNİ İNCELEYİN !..

EN GÜZEL 2017 KOLTUK TAKIMLARINA ve FİYATLARINA GÖZ ATIN !..

Bir önceki yazımız olan Müge Anlı Artemis Halı'dan Tatlı Sert Halı Modelleri başlıklı makalemizde artemis halı ve müge anlı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. 2017 Halı Modellerinin En Güzelleri BURADA !.. için yorumda bulun

    2017 Halı Modellerinin En Güzelleri BURADA !.. için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 Halı Modellerinin En Güzelleri BURADA !.. için ilk yorumu yapabilirsin.