2017 Yerli Duvar Kağıdı Modelleri Desen ve Renkleri (Decowall)

Duvar kağıdı kategorimize baktığımızda genel olarak ithal duvar kağıdı modellerini incelediğimizi ve Amerikan, İtalyan, Fransız, Alman, Kanada, Güney Kore ve hatta Belçika gibi ülkelerin duvar kağıtlarına sıklıkla yer verdiğimizi, dekorasyontarz.com sayfalarında bu ithal duvar kağıtlarının desenlerini sizlerle paylaştığımızı fark ettik. İlk olarak kendimizi batı hayranlığı suçladık, ancak yerli duvar kağıdı markalarımızın bir elin beş parmağını geçmeyecek sayıda olduğunu görünce de içimiz rahatladı açıkçası 🙂 Gönül isterdi ki yerli sermaye ile üretilen duvar kağıdı markalarımızın koleksiyonlarını, renk ve desen alternatiflerini de sizlerle paylaşalım 🙁

Bu konu da ne denli iyi niyetli olduğumuzu göstermek amacı ile yerli duvar kağıdı markalarımızı araştırdık ve karşımıza Decowall duvar kağıtları çıktı. Önce üstün körü inceledik markayı itiraf etmek gerekirse, zira çok lokal gibi geldi marka bize, ancak koleksiyonlarını inceledikçe dekorasyontarz.com editörleri olarak resmen bayıldık. Karşımızda ki desenler adeta, asırlık İngiliz veya İtalyan duvar kağıdı markalarına kök söktürecek nitelikteydi. Vakit kaybetmeden sizlere paylaşmak istedik ve bu sayfamızı Decowall duvar kağıtlarına ayırdık.

Hepinizin hem kaliteli hem de uygun fiyatlı duvar kağıdı istediğini, bu istekler doğrultusunda da Güney Kore duvar kağıtlarına yöneldiğini biliyoruz. Bu nedenle yerli duvar kağıdı markamız Decowall hakkında fikir sahibiniz olmanız için biraz bilgi sunmak isteriz. Efendim marka ülkemizi sıcak güney illerinden biri olan Mersin menşeili. Mersin’de son teknoloji ile donatılmış makineleri ile 18.000 metrekare tesisinde, Türkiye’nin Avrupa standartlarının da üzerinde duvar kağıdı üretimi yapan ilk ve tek fabrikası.

Bu kadar bilgi markanın kalitesi hakkında fikir sahibi olmanız için yeterlidir umarız. Şimdi gelelim Decowall duvar kağıdı desenlerine… Marka yeni yıla, DecoKids adını verdiği çocuk duvar kağıdı koleksiyonu da dahil olmak üzere tam 6 farklı koleksiyon ile merhaba dedi. Royal Port, Lamos, Crown, Bossini, Lucca, Venezia, Gloria ve Astella serilerinden oluşan Decowall 2017 duvar kağıdı kreasyonu arasında son derece sansasyonel desen ve renklere rastlıyoruz.

Bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri üst tarafta bir örneğini gördüğünüz Royal Port koleksiyonu. Değişik formları ve yenilikçi detaylarıyla mekanlara derinlik kazandıran koleksiyon arasında son zamanlarda moda olan çerçeveli duvar kağıtlarına da rastlıyoruz. Ayrıca koleksiyonda trend dekorasyon renkleri ile modern ve avangart desenlerin muhteşem bir şekilde harmanlandığını söyleyebiliriz.

Yerli duvar kağıdı markamız Decowall’ın dikkat çeken diğer koleksiyonlarından biri de yine üst tarafta bir örneğini gördüğünüz Crown serisi… Modern yapısıyla klasik mekanların vazgeçilmezi arasında yer alacağını, kalite ve tasarımlarda üstünlük arayanların tercihi olacağını düşündüğümüz koleksiyon markanın en güzel serilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Tabi markanın ürün gamında yer alan duvar kağıdı modelleri burada gördükleriniz ile sınırlı değil, hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde Decowall duvar kağıdının diğer koleksiyonlarını da inceleyebilir, hayalinizde ki duvar kağıdını foto galerimiz içerisinde hem yerli, hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı olarak bulabilirsiniz…

YERLİ DUVAR KAĞIDI MODELLERİ ve DESENLERİ (DECOWALL)

Yeli duvar kağıdı markamız Decowall’ın yukarıda ve foto galerimiz içerisinde beğeninize sunduğumuz desenlerinden daha fazlasına göz atmak ve bu duvar kağıtlarını renk ve desenleri ile daha detaylı incelemek için bu adresi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Odası Duvarları İçin Sevimli Duvar Posterleri başlıklı makalemizde çocuk odası, duvar kağıdı ve duvar poster hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. 2017 Yerli Duvar Kağıdı Modelleri Desen ve Renkleri (Decowall) için yorumda bulun

    2017 Yerli Duvar Kağıdı Modelleri Desen ve Renkleri (Decowall) için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 Yerli Duvar Kağıdı Modelleri Desen ve Renkleri (Decowall) için ilk yorumu yapabilirsin.