2017 Yılının En Güzel Koltuk Takımları ve Fiyatları

2017 yılının en güzel mobilyalarını mercek altına almaya devam ediyor, mobilya üretici ve markalarının yeni sezon koleksiyonlarından sizler için seçtiğimiz, kaliteli, şık ve estetik ürünleri burada görselleri ve fiyatları ile incelemeyi sürdürüyoruz. Bu sayfamızda, başlıktan da anlayacağınız üzere  2017 yılında güzellikleri ile ön plana çıkan koltuk takımlarına göz atıyoruz. Dolayısı ile mevcut koltuk takımlarınızın miadı dolduysa ve artık salonlarınız veya oturma odalarınızda gösterişli ve aynı zamanda kaliteli koltuk takımları görmek istiyorsanız burada beğenilerinize sunacağımız ürünleri görmeden alış verişe çıkmamanızı öneririz.

Yeni sezon da irili ufaklı bir çok mobilya markası ürün gruplarını yepyeni koleksiyonlar ile güncellediler. Oturma grupları ve koltuk takımları da bu güncellemeden nasibini aldı doğal olarak ve 2017 yılına ait bir çok koltuk takımı piyasaya pompalandı. Bu ürünler arasında çok kötü tasarımlarda var, hayal gücü sınırlarını zorlayan, bulunduğu mekanları saraya çeviren koltuk takımları da. İşte bu sayfamızda salonlarınızı, oturma odalarınızı saraya çevirecek koltuk takımı tasarımlarını sizler için bir araya getiriyoruz.

Mondi 2017 koltuk takımlarına Paris, Astoria, Carina, Vienna, West ve Liza gibi çok sayıda yepyeni koleksiyonlar ekledi. İnanın hepsi birbirinden güzel ve aralarında seçim yapmak hakikaten çok zor. Ancak yine de bir seçim yapılacaksa üst tarafta resmini gördüğünüz Mondi Versay koltuk takımı, zarif tasarımı ve bir birinden farklı renk seçenekleriyle diğerlerinden biraz daha fazla ön plana çıkıyor. Konfora şık yorum katan Versay koltuk takımı iki farklı alternatif ile satışa sunulurken, 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adette berjerden meydana gelen ilk alternatif 6.746,00 TL, iki adet üçlü, 2 adette berjerden meydana gelen delüks seçeneği ise 6.846,00 TL fiyat etiketine sahip.

Yukarı da saraylardan çıkmış koltuk takımlarından bahsederken, olayın bu kadar ciddi boyutlara ulaşacağını düşünmemiştik 🙂 Yukarı da resmini gördüğünüz İpek Mobilya Atlantis koltuk takımı gerçekten saraylardan çıkmış gibi duruyor değil mi ? Doğal ve canlı renkleri, kapitoneli ve düğmeli gövdesi, şık ve özel dekoratif kırlent tasarımlarıyla salonunuzun saraya çevirmeye aday olan bu takımın fiyatı ise 7312,52 TL.

2017 Yılının güzel koltuk takımları listesine ülkemizin lider mobilya markalarından Bellona’yı eklemeden geçemeyiz, zira Bellona’da 2017 yılına özel çok güzel koltuk takımlarını potansiyel müşterilerinin beğenisine sundu ve bu koltuk takımları arasında görülmeye değer çok şık ürünler var. Tıpkı üst resimde gördüğünüz Lantes köşe takımı gibi. Daha önceki sayfalarımızda 2017 yılının en güzel köşe takımlarını incelerken Bellona Lantes koleksiyonundan köşe takımına göz atmıştık hatırlarsanız, buradan lantes köşe takımını ve 2017 yılında öne çıkan diğer köşe takımlarını da inceleyebilirsiniz. Eğer tercihinizi köşe takımı değil de modern bir oturma grubundan yana kullanmak istiyorsanız Bellona Lantes koltuk takımı sizin için ideal bir tercih olacaktır. Takımın  1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adette berjerden meydana gelen ilk alternatifi 6.431,00 TL, iki adet üçlü, 2 adette berjerden meydana gelen delüks seçeneği ise 7.046,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Tabi markalarımız ve koltuk takımlarımız sadece burada gördükleriniz ile sınırlı değil, hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde daha bir çok farklı ve estetik koltuk takımı sizler bekliyor. Foto galerimize girerek bu güzel koltuk takımlarına göz atabilir, özellikleri ve tabi ki fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

EN GÜZEL 2017 KOLTUK TAKIMI MODELLERİ ve FİYATLARI

EN GÜZEL 2017 YATAK ODASI TAKIMLARI ve FİYATLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ !..

Bir önceki yazımız olan Rüya Gibi Salon Koltuk Takımları ile Bellona başlıklı makalemizde bellona ve salon koltuk takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.