2017 Yılının En Güzel TV-Duvar Ünitesi Tasarımları

2017 TV-Duvar ünitesi modelleri ve fiyatları ile huzurlarınızdayız efendim. Ancak başlıktan da anlayacağınız üzere bu defa bu yılın tüm TV-Duvar ünitesi tasarımları arasından tüm marka ve modelleri inceleyerek sizler için seçtiğimiz en güzellerini masaya yatırıyoruz. Dolayısı ile salonunuz yada oturma odanız için gösterişli ve şık bir tv-duvar ünitesi satın almak niyetinde iseniz burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

2017 Yılında bir çok marka ürün gamlarını baştan aşağı güncellediler. Bu genel güncellemeden TV-Duvar ünitesi modelleri de nasibini aldılar doğal olarak. Mobilya üreticileri çok yoğun bir talebin yaşandığı bu ürünlerin oluşturduğu devasa pazardan daha fazla pay almak adına hayal gücü sınırlarını zorlayan inanılmaz tasarımları vitrinlerine çıkardılar. Bu ürünler arasında her zaman olduğu gibi sansasyonel tasarımlarda vardı, hayal kırıklığı yaratan tasarımlarda. Bizler bu sayfamızda o hayal gücü sınırlarını zorlayan tasarımları sizler için inceledik.

İpek Mobilya 2017 yılında özellikle yatak odası ve TV-Duvar ünitesi ürün gamına eklediği koleksiyonlar ile dikkatleri üzerine çekerken, özellikle bir kaç tasarım adeta gözleri kamaştırdı. Bu duruma verebileceğimiz bir kaç örnek var ancak aralarından en güzelini seçmek her ne kadar zor olsa da üst tarafta resmini gördüğünüz Atlantis TV-Duvar ünitesi bir tık daha fazla ilgimizi çekti. Beyaz üzerine lüksü vurgulayan altın varak uygulamaları ile çarpıcı bir zarafete sahip bu ünitenin fiyatı ise 2.697,44 TL olarak görünüyor…

Bir Yataş markası olan Enza Home’un TV-Duvar ünitesi ürün gamında da modern ötesi tasarımların yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise üst tarafta resmini gördüğünüz Elgante TV ünitesi olsa gerek. Detayları ile zarif bir estetiğe sahip olan bu ünite bulunduğu mekanlara taptaze bir atmosfer ve tükenmeyen bir enerji katarken, doğal meşe kaplamaları, masif çerçeveleri ve tabi ki etkileyici Prusya mavisi rengi ile hayranlık uyandırıyor. Enza Home’un bu güzel TV ünitesi üzerinde 3.495,29 TL fiyat etiketi taşıyor.

2017 TV-Duvar ünitelerinden bahsederken Bellona’yı unutamazdık, zira marka minimalist TV ünitesi tasarımları ile bu yılın dikkat çeken ürünlerini vitrinlerine çıkardı ki yukarıda resmini gördüğünüz Lantes TV ünitesi de bu ürünler arasında kendine yer buluyor. Özellikle dar oturma odaları için TV ünitesi aramakta olanlar için son derece şık ve ideal bir ürün olarak görünen Lantes kapaklarında ki fiti uygulamaları ve yerden yüksek ayakları ile dikkat çekerken, Bellona mağazalarında 1.267,00 TL fiyat etiketi ile sizleri bekliyor.

Tabi sizler için seçtiğimiz 2017 model TV-Duvar ünitesi tasarımları burada gördükleriniz ile sınırlı değil, her zaman olduğu gibi alt tarafta yer alan foto galerimizde daha bir çok ürün sizleri bekliyor. Foto galerimizi ziyaret ederek en güzel tv ünitesi tasarımlarını detaylı olarak inceleyebilir ve bu ürünlerin başta fiyatları olmak üzere markaları, modelleri ve özellikleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz…

EN GÜZEL 2017 TV-DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİ ve FİYATLARI

2017 YILININ EN GÜZEL YATAK ODASI TAKIMLARI İÇİN TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Aldora'dan İnanılmaz TV-Duvar Ünitesi Tasarımları başlıklı makalemizde aldora, duvar ünitesi ve tv ünitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.