2017 Yılının En Güzel Yatak Odası Takımları

2017 Yatak odası modelleri arasından sizler için seçtiğimiz en güzel yatak odası takımları markaları modelleri ve fiyatları ile birlikte dekorasyontarz.com sayfalarında yer alıyor. Evet arkadaşlar bu sayfamızda yatak odası takımlarını yenilemek isteyen veya dünyaevine girmeye hazırlanan okurlarımız için ülkemizin lider mobilya markalarının yatak odası koleksiyonlarını inceliyor ve bu yatak odası takımları arasından en güzellerini bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz.

Her yeni yıl da olduğu gibi 2017 yılında da irili ufaklı tüm mobilya markaları ürün gamlarını güncellediler ve yepyeni koleksiyonlarını, tasarımlarını potansiyel müşterilerinin beğenilerine sundular. Pastadan daha fazla pay almak adına daha farklı ve şık, aynı zamanda konforlu ve kullanışlı ürünler tasarlamaya çalıştılar. Aralarında çok başarılı olanlarda var, tam anlamı bir hayal kırıklığı yaratanlarda…

İşte burada mobilya markalarının yeni yılda yatak odası takımı ürün gamlarına ekledikleri ve hemen bütün çevrelerden görünüm ve konfor açısından kabul görmüş yatak odası takımlarını masaya yatırıyoruz.

İstikbal bütün ürün gamlarında olduğu gibi yatak odası koleksiyonlarına da yenilerini ekleyerek girdi 2017 yılına. Bu yatak odası takımları arasında hiç şüphesiz en çok dikkat çeken ürün Orleon yatak odası takımı oldu. Gövdede meşe, kapaklarda ise kapuçino gibi şahane bir renk kombinasyonu ile karşımıza çıkıyor. Kapak kenarlarında boya baskısı kullanılarak arttırılan görsel zenginliğin yanında, tuvalet masası üst kısmında aksesuarların kullanılabileceği özel alan tasarımı, gardırop, içerisinde elbiseleri depolanabilmesine olanak sağlayan raflı bölmeler ve çekmece uygulamaları ile oldukça işlevsel de bir yatak odası takımı olan İstikbal Orleon yatak odası takımı 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgü kapaklı gardırop olmak üzere 3 farklı alternatif ile satışa sunuluyor. Bu seçeneklerden 5 kapaklı gardırop alternatifi 4.062,00 TL. 6 Kapılı seçeneği 4.327,20 TL ve sürgü kapaklı gardırop seçeneği ise 4.200,60 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

En güzel yatak odası takımlarını incelerken Bellona’ya göz atmamak büyük hata olurdu, zira marka, yeni yılın henüz başlarında yatak odası ürün grubuna hakikaten görülmesi gereken ürünler ekledi ki bu yatak odası takımlarından en güzeli ise özellikle beyaz mobilyalardan hoşlananların dikkatinden kaçmayan Angel yatak odası takımı oldu. Modern ve avangart tarzın uyumlu birlikteliği ile tasarlanan Angel Yatak Odası beyazın romantik havasını yatak odasına taşımak isteyenler için şık bir tercih olarak görünüyor. Bellona Angel Yatak Odası takımı da 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgü kapaklı gardırop olmak üzere 3 farklı alternatif ile satışa sunulurken, bu seçenekler sırası ile 6.444,00 TL, 6.903,00 TL ve 6.704,00 TL fiyat etiketlerine sahipler.

Ülkemizin diğer önemli mobilya üreticilerinden biri olan Mondi’de harika yatak odası takımlarını 2017 koleksiyonları arasına ekledi. Bu yatak odası takımlarından en dikkat çekeni ise Vienna yatak odası takımı oldu. Fildişi gibi trend mobilya renklerinden biri ile öne çıkan Mondi Vienna yatak odası takımı, gardrop, şifoniyer, komodin ve tuvalet masasında yer alan altın renkte dekoratif fitil uygulamaları ile adeta göz kamaştırıyor. Modern çizgilerin klasik desenlerle buluştuğu Vienna yatak odası takımında kapaklarda kullanılan püskül uygulamaları ise tek kelime ile harika. Ürünün fiyatlarına gelecek olursak bu yatak odası takımınında tıpkı İstikbal ve Bellona yatak odası takımlarında olduğu gibi 3 farklı alternatif ile satışa sunulduğunu görüyoruz. Bu alternatiflerden 5 kapaklı gardırop seçeneği 3.759,00 TL. 6 Kapılı seçeneği 4.332,00 TL ve sürgü kapaklı gardırop seçeneği ise 4.446,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Tabi yeni yılın en güzel yatak odası takımları burada gördükleriniz ile sınırlı değil, hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde diğer mobilya markalarının da 2017 yatak odası takımlarından en güzelleri sizleri bekliyor. Üstelik fiyatları ve özellikleri ile birlikte 🙂 Dolayısı ile vakit kaybetmeden sizleri foto galerimize bekliyoruz…

 EN GÜZEL 2017 YATAK ODASI TAKIMLARI ve FİYATLARI İÇİN TIKLA !..

2017 YILININ EN GÜZEL KOLTUK TAKIMLARI ve FİYATLARINA GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ !..

Bir önceki yazımız olan İpek Mobilya'nın İnanılmaz Yatak Odası Takımlarına Göz Atın ! başlıklı makalemizde ipek mobilya ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.