2018 Yemek Odası Takımları ile Bellona

Yeni Yemek Odası Takımları

Bellona Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları 2018 Modern Yemek Odası Takımları Bellona Yemek Odası Kampanyaları İndirimli Yemek Odası Mobilyaları – Yeni yılın en yeni mobilyaları marka marka, model model, siz değerli okurlarımız ile dekorasyontarz.com sayfalarında buluşmaya devam ediyor. Bu sayfamızda en yeni yemek odası modellerini bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz…

Bellona 2018 Yemek Odası Modelleri

Bu sayfamızda 2018 yemek odası takımlarını detaylı olarak inceleyeceğimiz markamız, ülkemizin en önemli mobilya markaları arasında yer alan Bellona… Sizler için Bellona’nın 2018 kreasyonuna yeni eklenen en güzel yemek odası modellerini fiyatları ve görselleri ile birlikte incelemeye alıyoruz…

Bellona Selegno Yemek Odası Takımı

Son derece sade bir tasarıma sahip olan Selegno serisi, ceviz, lacivert ve bakır gibi 3 güzel rengin kombinasyonu ile tasarlanmış. Estetik tasarımının yanı sıra içerisinde barındırdığı fonksiyonel özellikleri ile de öne çıkan Selegno yemek odası takımı, aydınlatmalı vitrin ve gümüşlük ünitesi, çekmece önlerinde yer alan lacivert deri uygulaması, konik olarak tasarlanmış yemek masası ayakları gibi şık detaylar ile göze çarpıyor.

Bellona Selegno Yemek Odası Fiyatları

Selegno koleksiyonu tüketici ihtiyaçlarına göre 3 farklı alternatif ile satışa sunuluyor. Bunlardan ilki, Büfe+Büfe Aynası+Kitabeli Mini Yemek Masası+4 Adet Sandalyeden meydana gelirken üzerinde 4.163,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Büfe+Büfe Aynası+Kitabeli Yemek Masası ve 6 Adet sandalyeden meydana gelen bir üst seçenek ise 5.680,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Bu seçeneğe vitrin de eklenince fiyat 7.290,00 Liraya yükseliyor…

Bellona Volga Yemek Odası Takımı

Beyaz yemek odası modellerinden hoşlananlar için süper bir alternatif olarak görünen Volga yemek odası takımı, baklava desenli aynası ve takımın karakteristiğine tamamen uyumlu sarı fitil ve kulp uygulamaları ile göze çarparken, ürününün yemek masasına, tüketicilerin farklı isteklerine cevap verebilmek amacı ile lükens ayak seçeneğinin de eklendiğini görüyoruz…

Bellona Volga Yemek Odası Fiyatları

Volga serisi midi ve maksi takım olmak üzere iki farklı alternatif ile satışa sunuluyor arkadaşlar. Buna göre, Büfe+Büfe Aynası+Kitabeli Yemek Masası ve 6 Adet Sandalyeden oluşan midi takımın fiyatı 4.830,00 TL olarak belirlenmiş. Vitrin+Büfe+Büfe Aynası+Kitabeli Yemek Masası+6 Adet Sandalyeden meydana gelen maksi takımın fiyatı ise 5.999,00 TL.

Bellona Monreal Yemek Odası Takımı

Fildişi renk konfigürasyonun kullanıldığı Monreal yemek odası takımında, mermer desen ve altın fitil gibi çarpıcı detaylar kullanılarak takımın görsel zenginliği üst seviyelere taşınmış. Bellona bu ürünün yemek masasında da tıpkı Volga serisinde olduğu gibi yine lükens ve torna ayak olmak üzere iki farklı ayak alternatifi sunmuş. Buna ek olarak Monreal yemek odası takımında iki farklı sandalye tasarımı da seçenek olarak Bellona müşterilerinin tercihine sunulmuş.

Bellona Monreal Yemek Odası Fiyatları

Monreal serisinde de 3 farklı alternatif görüyoruz. Bunlardan alternatiflerden ilki, Büfe+Büfe Aynası+Kitabeli Mini Yemek Masası+4 Adet Sandalyeden oluşan mini takım. Bu seçenek 4.370,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Büfe+Büfe Aynası+Kitabeli Yemek Masası ve 6 Adet sandalyeden meydana gelen midi seçeneği ise üzerinde 5.345,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Bu seçeneğin vitrin eklenmiş maksi alternatifi ise 6.520,00 TL olarak görünüyor.

Bellona Mavenna Yemek Odası Takımı

Modern ve dekoratif tasarımı ile Bellona’ın en tutulan yemek odası takımlarından biri olan Mavenna serisinde, opak beyaz, meşe ve mavi gibi trend mobilya renkleri kullanılmış. Fakat bu renkler arasında mavi belli belirsiz, rahatsız etmeyecek şekilde daha bir ön plana çıkıyor. Çünkü mavi renk uygulaması sadece blok olarak kullanılmış ve takımın karakteristiğine olumlu bir katkı sağlamış. ayrıca mavi kapaklar üzerinde bulunan mavi klapa uygulaması da takıma hem farklı bir tasarım kazandırmış hem de görsel açıdan zenginleştirilmiş.

Bellona Mavenna Yemek Odası Fiyatları

Mavenna yemek odası takımınında mini, midi ve maksi olmak üzere 3 farklı alternatif ile satışa sunulduğunu görüyoruz. Buna göre Büfe+Büfe Aynası+Kitabeli Mini Yemek Masası+4 Adet Sandalyeden oluşan mini takımın fiyatı 4.410,00 TL. Büfe+Büfe Aynası+Kitabeli Yemek Masası ve 6 Adet sandalyeden oluşan midi takım 5.338,00 TL. Vitrin+Büfe+Büfe Aynası+Kitabeli Yemek Masası ve 6 Adet sandalyeden meydana gelen maksi takımın fiyatı ise 6.829,00 TL olarak belirlenmiş.

Bellona Vitella Yemek Odası Takımı

Bellona 2018 yemek odası kreasyonundan inceleyeceğimiz son ürün Vitella yemek odası takımı ki bu ürün sadece 2018 yılına değil önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak gibi görünüyor. Takımın genelinde kullanılan fildişi renk uygulaması ile harmanlanan altın sarısı dokunuşlar görsel zenginliği zirveye çıkarırken, bu zenginliğe, 3 boyutlu dekoratif süslemeler, zarif kulp tasarımları ve ünite içlerinde kullanılan üçlü led aydınlatma özellikleri gibi çok ince detaylarda inanılmaz katkı sağlamış.

Bellona Vitella Yemek Odası Fiyatları

Farklılık talep eden potansiyel Bellona müşterilerinin taleplerine cevap verebilmek amacı ile Vitella yemek odası takımına alternatifli sandalye ve bank seçeneği de eklenirken, bu ürünün sadece midi ve maksi allternatifleri ile satışa sunulduğunu görüyoruz. Buna göre takımın Büfe+Büfe Aynası+Kitabeli Yemek Masası ve 6 Adet Sandalyeden oluşan Midi seçeneğinde fiyat 5.145,00 TL olarak belirlenmiş. Vitrin+Büfe+Büfe Aynası+Kitabeli Yemek Masası+6 Adet Sandalyeden oluşan maksi Vitella yemek odasının fiyatı ise 6.529,00 TL.

Bir önceki yazımız olan Kilim'den Şahane Yemek Odası Hanzade başlıklı makalemizde banklı yemek odası takımları, hanzade ve kilim mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2018 Yemek Odası Takımları ile Bellona için yorumda bulun

    2018 Yemek Odası Takımları ile Bellona için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2018 Yemek Odası Takımları ile Bellona için ilk yorumu yapabilirsin.