3D Resimli Cam Gardrop ve Vestiyer Kapakları

Mobilya dekorasyon fikirleri görselleri dekorasyontarz.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ederken bu sayfamızda yeni ve farklı bir uygulama olan üç boyutlu resimli cam gardrop ve vestiyer kapaklarından bahsedip, tanıtımını yapacağız sizlere. Dolayısı ile yatak odalarınızda veya antrelerinizde farklı tarzlara sahip ve en azından şu an için kimseciklerde olmayan bir dolap arıyorsanız burada beğeni ve bilgilerinize sunduğumuz ürünleri mutlaka incelemenizi öneririz.

Ceviz, Kiraz, Kayın gibi bilindik, klasik renklere sahip gardırop ve vestiyerlerden sıkıldınız mı ?.. Ev dekorasyonunuza hareket getirecek daha farklı bir şeyler mi arıyorsunuz. O halde belki de hiç olmadığınız kadar doğru bir yerdesiniz, zira bu sayfamızda beğeninize sunduğumuz, sıradışı tasarımlara sahim 3 boyutlu resimli manzaralı cam gardırop kapaklarına bayılacaksınız.

Bu ürünler için yeni gardırop veya vestiyer almanız da gerek yok üstelik, eski vestiyerlerinizin  veya gardıroplarınız kapaklarının yerine bunları da taktırabilirsiniz. Böylece daha uygun fiyatlar ile eskimiş ürünlerinizi yenilerken, modası geçmiş vestiyer ve gardıroplarınızı sa modernize etmiş olursunuz. Bu bağlamda bu kapakların hem işlevsel, hem de şık olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. aynı zamanda 🙂

Daha önce incelediğimiz 3D manzaralı resimli mutfak dolabı modellerine benzer bir uygulama olan bu kapaklarda, tıpkı resim baskılı mutfak dolaplarında olduğu gibi istediğiniz görseli dolap kapaklarınıza uygulatabiliyorsunuz. Dilerseniz memleketinize ait manzaralar, dilerseniz ailenize ait fotoğrafları dolap kapağınıza entegre ettirebiliyorsunuz ve ortaya hemen alt tarafta yer aşan foto galerimizde de göreceğiniz üzere ortaya nefes kesen işler çıkıyor…

3 BOYUTLU RESİMLİ VESTİYER ve DOLAP KAPAKLARI GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan English Home'dan Şahane Berjerler !.. başlıklı makalemizde berjer koltuk, english home ve tekli berjer hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. 3D Resimli Cam Gardrop ve Vestiyer Kapakları için yorumda bulun

    3D Resimli Cam Gardrop ve Vestiyer Kapakları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 3D Resimli Cam Gardrop ve Vestiyer Kapakları için ilk yorumu yapabilirsin.