Açık Tonlarda Trend Duvar Boya Renkleri

Açık Renkli Duvar Boyaları

Trend Duvar Renkleri Son Moda Duvar Boya Renkleri Duvar Boya Renk Kataloğu Evi Geniş Gösteren Duvar Boya Renkleri – Muhtemelen yeni bir ev aldınız ve duvar renkleri hiç hoşunuza gitmedi yada yıllardır kullandığınız evinizdeki duvar renkleri sizi sürmenaj yapmak üzere ve bu duvar renklerinden kurtulmak istiyorsunuz. Evinizin konumu itibarı ile de daha aydınlık duvar boya renkleri araştırıyorsunuz. Eğer tahminimiz doğru ise sizler de doğru yerdesiniz arkadaşlar, zira bu sayfamızda trend duvar boya renkleri arasından en açık tonları sizler için seçiyor ve burada beğenilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile elinize rulo ve fırça ikilisini elinize almadan hemen önce bu renklere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Kum Beji Duvar Rengi

Kum Beji hakkında daha önceki sayfalarımızda bir çok makale yayımladık. Son yılların en tutulan iç cephe duvar renkleri listesinin başında geliyor bu güzel renk. Tavsiye eder miyiz kesinlikle, zira dekorasyontarz.com editörlerinin genelinin evinde bu renk var. Yani bizlerde kullanıyoruz ve duvar boya renkleri içerisinde tek geçtiğimiz bir renktir. Hem kullanışlı, hem aydınlık bir renk. Ayrıca uygulandığı mekana ayrı bir karizma ve asalet katıyor. En önemli handikabı ise son yıllarda hemen tüm mekanlarda en çok tercih edilen duvar renklerinin başında geldiği için modasının yavaş yavaş geçiyor olması. Bunun yanında lekeleri anormal biçimde göstermesi, koltuk arkası gibi yerlerin izlerini “ben buradayım” der gibi ilan etmesi sinir bozucu.

Lüle Taşı Duvar Boya Rengi

Taş renkleri şu sıralar çok çok moda. Üstelik bu rengin modası da uzun yıllar geçmeyecek gibi görünüyor. Taş renklerinin başında ise özellikle açık tonlarda duvar rengi isteyenler için Lüle Taşı duvar boyası rengi geliyor arkadaşlar. Tıpkı Kum Beji gibi uygulandığı mekanlara ayrı bir kalite katıyor. Açık tonlu bir renk renk olması hasebiyle bu renkte lekeleri biraz fazla gösteriyor, ancak çeşitli boya markalarının silinebilir ve hatta yıkanabilir türevleri sayesinde bu sorunu da pek kafanıza takmamanızı ve bu rengi mutlaka denemenizi öneririz.

Mum Işığı Duvar Rengi

Hem açık renkli, hem modası kolay kolay geçmeyecek, hem de şık ve etkileyici bir duvar rengi isteyenler için önerebileceğimiz en güzel duvar renklerinden biride Mum Işığı. Bakar mısınız, adı bile romantizmi çağrıştırıyor. Fakat romantizm hafif loş bir mekanı temsil ederken bu renk aksine karanlık mekanları olduğundan daha aydınlık ve ferah gösteriyor. Bu rengi deneyen herkesin son derece memnun olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz…

Şampanya Duvar Rengi

Daha başlığı okurken bile ne kadar demode bir renk olduğunu düşünüyorsunuz değil mi ?.. Ancak son 40 seneye damgasını vuran bir duvar rengi olarak, aradan geçen yıllara rağmen halen bu rengi evlerinde tercih eden bir çok insan var. Üstelik bu rengin yeni yeni tonajları duvar boya markalarının kartelalarında yer alıyor ve kesinlikle bu yeni moda duvar renkleri karanlık mekanları ışıl ışıl bir hale getiriyor.

Fildişi Duvar Rengi

Tıpkı “şampanya” gibi yılların eskitemediği duvar renkleri arasında yer alan Fil Dişi duvar rengi de son yıllarda trend duvar renkleri arasında yer alıyor. Eğer karanlık bir eve sahipseniz ve odalarınızın ışıl ışıl olmasını istiyorsanız artık klasik bir hale gelen bu rengi de denemenizi öneririz. Üstüne üslük bu rengin modası asla geçmiyor…

Daha Fazla Açık Duvar Rengi İçin…

Yukarıda karanlık görünen evleri için daha fazla aydınlık isteyen okurlarımız için çeşitli açık renkli duvar renklerinden örnekler sunduk. Fakat aşağıda bundan daha fazlası var. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde sizler için hem açık renkli duvar renklerinden örnekler, hem de duvar renkleri ile oynayarak bir mekanı daha aydınlık ve ferah gösterecek duvar gösterecek dekorasyon hileleri hakkında bilgiler sunduk. Bu foto galeriye göz atarak sunduğumuz renk ve uygulamaların evinizde nasıl duracağı hakkında fikir sahibi olabileceğiniz gibi en alt tarafta yer alan yorum bölümümüzden de hem bizlere, hem de diğer okurlarımıza duvar rengi tavsiyelerinde bulunabilirsiniz….

AÇIK RENKLİ DUVAR BOYA RENKLERİ ve UYGULAMA ÖRNEKLERİ 

Bir önceki yazımız olan Kum Beji, Islak Kum ve Kumsal Duvar Renkleri başlıklı makalemizde ıslak kum, kum beji ve kumsal hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Açık Tonlarda Trend Duvar Boya Renkleri için yorumda bulun

    Açık Tonlarda Trend Duvar Boya Renkleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Açık Tonlarda Trend Duvar Boya Renkleri için ilk yorumu yapabilirsin.