Aldora’dan İnanılmaz TV-Duvar Ünitesi Tasarımları

Aldora en yeni duvar ünitesi modelleri ve fiyatlarını bu sayfamızda yeni aldıkları plazma televizyonları için farklı ve tabi ki şık bir stand arayan dekorasyontarz.com takipçileri için detaylı olarak inceliyoruz. Bu sayfamızda hayalinizdeki duvar ünitesi tasarımını da bulacağınızı garanti ediyoruz aynı zamanda 🙂

Efendim 2017 yılına inanılmaz tasarımlar ile giren Aldora önümüzdeki bir kaç gün boyunca sayfalarımıza konu olacak gibi görünüyor zira hakikaten çok farklı yatak odaları, tv üniteleri, köşe takımları ve koltuk takımı modelleri tasarlamış ki bu ürünler ile sizleri buluşturma niyetindeyiz. Tabi hem görselleri hem de merak edilen fiyatları ile birlikte. Ancak ilk olarak birbirinden şahane Aldora TV-duvar ünitesi modellerine göz atıyoruz.

Aslında hangisinden başlayacağımıza bilemiyoruz açıkçası, çünkü hepsi değişik tasarımlara sahip. Mesela doğal ahşap görünümü, şık dizaynı ile her ana değer katan, üst tarafta resmini gördüğünüz Aldora Wood duvar ünitesini mi, yoksa zarif normu ile salonlarınıza artı değerler katan ve alt resimde beğenilerinize sunduğumuz Bergamo yu mu ?

Bu arada sıra dışı tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken ve alt tarafta resmini gördüğünüz Wave TV Ünitesini de es geçemeyiz. Bunlar arasından seçim yapmak gerçekten çok zor, kafamız karışmadı değil hani. Tek tek anlatmak yerine hepsini foto galerimizde bir araya getirip beğenilerinize sunduk. Biraz da şu sıralar TV ünitesi aramakta olan değerli okurlarımızın kafasını karıştıralım ve kararı onlara bırakalım 🙂

Ürünlerin alt tarafta yer alan foto galerimizi çerisinde ki görsellerinin üzerinde isimlerini birer birer yazdık efendim. Burada beğendiğiniz duvar ünitelerinin fiyatlarını ise her zaman olduğu gibi foto galerimizin hemen altında yer alan Aldora TV ünitesi fiyat listesi ile birlikte bilgilerinize sunuyoruz…

ÇOK FARKLI ALDORA 2017 DUVAR ÜNİTESİ TASARIMLARINI İNCELEYİN !..

Aldora TV-Duvar Ünitesi Fiyatları

Aldora Manhattan TV-Duvar Ünitesi 1.999,00 TL
Aldora Value TV-Duvar Ünitesi 2.499,00 TL
Aldora Rose TV-Duvar Ünitesi 2.399,00 TL
Aldora Arya TV-Duvar Ünitesi 2.499,00 TL
Aldora Stripe TV-Duvar Ünitesi 1.649,00 TL
Aldora Gizia TV-Duvar Ünitesi 1.799,00 TL
Aldora Anette TV-Duvar Ünitesi 1.699,00 TL
Aldora Aroma TV-Duvar Ünitesi 1.849,00 TL
Aldora Mathilda TV-Duvar Ünitesi 1.699,00 TL
Aldora Rakkas TV-Duvar Ünitesi 1.399,00 TL
Aldora Karo TV-Duvar Ünitesi 1.749,00 TL
Aldora Sofia TV-Duvar Ünitesi 1.299,00 TL
Aldora Runner TV-Duvar Ünitesi 1.799,00 TL
Aldora Blaze TV-Duvar Ünitesi 1.599,00 TL
Aldora Barok TV-Duvar Ünitesi 999,00 TL
Aldora Line TV-Duvar Ünitesi 999,00 TL
Aldora Wood TV-Duvar Ünitesi  TL
Aldora Bergamo TV-Duvar Ünitesi  TL
Aldora Wave TV-Duvar Ünitesi  TL

Burada belirtilen fiyatlar zaman içerisinde Aldora Mobilya kampanya ve indirimleri ile sezon sonu ve yeni sezonlarına göre değişiklik gösterebileceğinden, Aldora Mobilya güncel tv-duvar ünitesi fiyatlarını incelemek için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan İsor'dan Çok Güzel TV-Duvar Ünitesi Tasarımları başlıklı makalemizde 2017 tv-duvar ünitesi, isor mobilya ve tv ünitesi 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Aldora’dan İnanılmaz TV-Duvar Ünitesi Tasarımları için yorumda bulun

    Aldora’dan İnanılmaz TV-Duvar Ünitesi Tasarımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aldora’dan İnanılmaz TV-Duvar Ünitesi Tasarımları için ilk yorumu yapabilirsin.