Asma Tavanınız İçin Dekoratif Spot Işık Tasarımları

Modern dekorasyon tarzlarının vazgeçilmezi haline gelen asma tavanlar evlerimizin hemen hemen her alanında kullanılıyor. Koridorlarda, yatak odalarında, mutfaklarda, oturma odalarında ve tabi ki salonlarda. Hatta salonlarımızın olmazsa olmazları arasında.

Değişik bir asma tavan tasarımı evimize artı değerler katarken, bu şaheseri gösterecek aydınlatmalar ile süslemekte oldukça önemli bir mesele. Genel anlamda bilindik spotlar kullanılan asma tavan aydınlatmalarında, gizli led ışıklarda kullanılıyor. Ancak gizli led ışıklarda kullanılsa spot ışıksız asma tavan, tekerleksiz otomobile benziyor 🙂 Asma tavanlar nasıl salonlarımızın olmazsa olmazları arsında ise spot lambalar da asma tavanlarımızın olmazsa olmazsa olmazlarından anlayacağınız.

Spot ışık konusunda elektrik firmaları, armatür üreticileri sürekli bir araştırma geliştirme ve tasarım yarışı içerisinde, sürekli kendilerini yeniliyor, inanılmaz güzel ve yeni tasarımları müşterilerinin beğenilerine sunuyorlar. Sadece tasarım anlamında değil, teknoloji ve kullanılabilirlik açısından da yeni şeyleri bulup önümüze getiriyorlar. Mesela şimdiler de led spot ışıklar var, eski spotlara nazaran çok sık patlamıyorlar, uzun ömürlüler ve daha az enerji tüketiyor.

Ancak biz işin teknik kısmından daha çok dekoratif kısmı ile ilgilendiğimiz için, içindeki teknolojiye bakmadan, Swarovski taşlı spotları, işlemeli tasarımları görünce gözlerimiz kamaşıyor. Şimdi birazda sizlerin gözlerinizi kamaştıralım, zira öyle güzel asma tavan spot modellerinin bir araya geldiği bir foto galeri hazırladık ki bu spotlarla asma tavanlarınız oldukça şık görünecek. Eğer asma tavanınızı ışıklandırmak, olduğundan daha güzel göstermek gibi bir arzunuz var ise bu galeri içerisinde ki spot tasarımlarına bayılacağınızı düşünüyoruz.

ASMA TAVANINIZ İÇİN SPOT IŞIKLARA GÖZ ATIN !..

Bir önceki yazımız olan Bahçeler İçin Çok Dekoratif Aydınlatma Modelleri başlıklı makalemizde bahçe, bahçe aydınlatma ve bahçe lambası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.