Banyolara Özel Işıklandırma Fikirleri ve Örnekleri

Banyo aydınlatma modelleri ve fikirleri ile huzurlarınızdayız. Banyo dekorasyonuna başlamak üzeresyeniz henüz hiç bir şeye başlamadan burada ki tavsiyelerimizi okumanızı ve sunacağımız örneklere mutlaka göz atmanızı öneririz, zira burada oldukça işinize yarayacak, ancak banyo dekorasyonuna başlamadan önce mutlak yapılması gereken işler var.

Oldukça zor iştir banyo dekorasyonu, konu ile yazdığımız her makalede bundan bahsederiz, daha önce bir kaç kez banyo yaptırmışlığımız, banyo dekore ettirmişliğimiz olduğundan bu konuda epeyce bir tecrübe sahibiyiz. Dolayısı ile işin ne kadar zor olduğunu en iyi bilenlerden olarak ilk önce sizlere, banyo dekorasyonunu yenileyecek olanlara Allah kolaylık versin diyerek işe başlayalım.

Efendim banyo dekorasyonun en önemli öğesi seramik ve fayanslardır. Doğru seramik seçimi yapıldıktan sonra iş bunların döşeme aşamasına gelmeden, banyonuzu planlandırmanızı öneririz. Örneğin lavabolu banyo dolabınızı nereye konumlandıracaksınız, tavan lambalarınızı, led mi, spot mu, aplik veya avize olarak mı tercih edeceksiniz ilk olarak buna karar vermelisiniz.

Çünkü elektrik tesisatı sıva altı olarak çekileceğinden sonradan yeni yaptırdığınız seramikleri kırmak zorunda kalmazsınız. Ancak bu saptamaları yani ışıklandırmayı nasıl ve nerelerde yapacağınızı belirlerken, ışığı en verimli ve en gösterişli nasıl kullanabileceğinize dikkat etmenizi öneririz.

Bu konuda sizlere ışık tutacak örneklerden bir görsel galeri hazırlardık. Hemen alt taraftaki foto galerimiz içerisinde yer alan görsellerden ilham alabilir yeni dekore edeceğinizin dekoratif aydınlatmaları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz…

BANYO DEKORASYONU IŞIKLANDIRMA ve AYDINLATMA ÖRNEKLERİ

Bir önceki yazımız olan Bahçeler İçin Çok Dekoratif Aydınlatma Modelleri başlıklı makalemizde bahçe, bahçe aydınlatma ve bahçe lambası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Banyolara Özel Işıklandırma Fikirleri ve Örnekleri için yorumda bulun

    Banyolara Özel Işıklandırma Fikirleri ve Örnekleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Banyolara Özel Işıklandırma Fikirleri ve Örnekleri için ilk yorumu yapabilirsin.