Bellona 2017 Yatak Odası Modelleri ve Fiyatlarını İnceliyoruz !..

Bellona 2017 yılında birbirinden fantastik ürünlerini ürün gamına ekleyerek ,inanılmaz bir güncelleme yaparken, bizlerde dekorasyontarz.com olarak ülkemizin bu en önemli mobilya üreticisini takip etmeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda Bellona 2017 yatak odası takımları fiyatları ve görselleri, başlıkta da belirttiğimiz gibi sizler için detaylı olarak inceleniyor. Bu nedenle eski yatak odası takımlarınızı yenilemek niyetindeyseniz, hazır KDV indirimi gibi de bir fırsat varken buyurun bu yatak odası takımlarına bir de buradan bakın 🙂

Bellona yeni sezon ürünleri içerisinde bir çok koleksiyon sansasyonel tasarımları ile sadece 2017 yılına değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak nitelikte. Hele yatak odası koleksiyonları tek kelime ile harika. Dekora, Lantes, Angel, Sementa, Liona ve Violet gibi 2017 yatak odası takımları tek kelime ile harika ve her ne kadar bu yatak odası takımlarını anlatmak için kelimeler kifayetsiz kalacaksa da dilimizin döndüğünce şansımızı denemek istiyoruz.

Örneğin üst resimde gördüğünüz ve Bellona 2017 yatak odası takımlarına henüz eklenen Lantes yatak odası takımını ele alalım. Takımın ilk olarak olarak özel tasarım karyola başlığı ile dikkat çektiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Yenilikçi bir duruş sergileyen Lantes yatak odası takımında ceviz gibi sıcak bir ahşap renginin sıcaklığı hemen hissediliyor.

Temizliği kolaylaştıran yerden yüksek ayak yapısı ise cabası. Üç farklı gardırop alternatifi ile satışa sunulan takımın fiyatlarına gelecek olursak, 5 kapılı gardırop alternatifinin 5.729,00 TL fiyat ile 6 kapılı gardırop seçeneğinin 6.134,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Bellona Lantes yatak odası takımının sürgü kapaklı gardırop versiyonunun fiyatı ise  6.234,00 TL.

Bellona’nın geçtiğimiz yılın son çeyreğinde vitrinlerine çıkardığı ve çarpıcı tasarımı ile dikkat çeken bir diğer yatak odası takımı ise Dekora. Beyaz ve altın kaplamanın eşsiz uyumu ile dizayn edilen ve altın renklere uygun gardırop üzerindeki figür uygulamaları ile görsel zenginliğin üst seviyelere taşındığı Dekora yatak odası takımı yatak odanızı görsel anlamda güzelleştirecek şık bir takım olmanın yanında işlevsel özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Zira takımın Gardırop içlerinde elbise askılıkları, pantolonluk, raflı bölmeler ile 5 ve 6 kapılı gardırop alt kısımlarında stoplama özellikli çekmece bölümleri yatak odası takımına ekstra fonksiyonellik katıyor. Bellona Dekora yatak odası takımı da üç farklı gardırop alternatifi ile satışa sunulurken, bu alternatiflerden ilki olan 5 kapılı gardırop seçeneği 5.064,00 TL, 6 kapılı gardırop seçeneği 5.139,00 TL sürgü kapaklı gardırop versiyonu ise 5.456,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Tabi ki yeni sezona hemen her bütçe ve her zevke hitabeden ürünler ile giriş yapan Bellona’nın 2017 yatak odası ürün gamında ki yatak odası takımları yukarıda gördüğünüz iki yatak odası takımı ile sınırlı değil. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde markanın diğer yeni, sezon yatak odası takımlarını görselleri ve fiyatları ile birlikte detaylı olarak inceleyebilir, hayalinizde ki Bellona yatak odası takımını burada bulabilirsiniz…

BELLONA 2017 YATAK ODASI TAKIMLARI ve FİYATLARINI İNCELEYİN !..

Yukarıda ve foto galerimiz içerisinde bilgilerinize sunduğumuz fiyatlar zaman içerisinde markanın yeni sezon ve sezon sonu politikalarına, Bellona kampanya ve indirimlerine göre farklılık gösterebileceğinden Bellona güncel yatak odası takımı fiyat listesi için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

EN GÜZEL SALON KOLTUK TAKIMLARI ve FİYATLARI BURADA !..

Bir önceki yazımız olan İstikbal 2017 Yatak Odası Takımları ve Kampanyalı Fiyatları ile BURADA !.. başlıklı makalemizde 2017, indirim ve istikbal hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bellona 2017 Yatak Odası Modelleri ve Fiyatlarını İnceliyoruz !.. için yorumda bulun

    Bellona 2017 Yatak Odası Modelleri ve Fiyatlarını İnceliyoruz !.. için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bellona 2017 Yatak Odası Modelleri ve Fiyatlarını İnceliyoruz !.. için ilk yorumu yapabilirsin.