Bellona Kampanyalı Köşe Takımları 2018

Sezon Sonu Köşe Takımları

Bellona Köşe Koltuk Takımı Fiyatları Ucuz Köşe Koltuk Modelleri Uygun Fiyatlı Köşe Koltuklar Bellona Kampanya ve İndirimleri İndirimki L Koltuk – Köşe koltuk yada L koltuk olarak adlandırılan oturma grupları, ev dekorasyonunu yenilemek gibi bir girişim içerisinde yada hazırlığında olan herkesin hayali.

Kampanyalı L Koltuk Takımları

Bizlerde siz değerli okurlarımızın hayallerini gerçekleştirmek adına sayfalarımızda sık sık yeni çıkan köşe takımlarını incelemeye alıyoruz. Fakat bu defa bütçe sıkıntısı yaşayan okurlarımız için Bellona’ya gidiyor ve buradan sizleri markanın yepyeni köşe takımı kampanyaları hakkında bilgilendirmeye çalışıyoruz…

Bellona Espina Köşe Takımı 2018

Bellona’nın yeni yılın hemen başlarında koleksiyonlarına eklediği Espina serisi L koltuk sportif tasarımı ile dikkatleri üzerine çekerken, evlerinize modernizm ve konforu bir arada sunuyor… Trend renk tonları ve fonksiyonel tasarımı ile son derece kullanışlı da bir ürün olan Espina köşe takımı yatak olma özelliğine de sahip aynı zamanda…

Bellona Espina Köşe Takımı Fiyatları

Espina köşe takımının berjer ve köşe üniteli olan ful modelinin fiyatı normalde 6.488,00 TL. Fakat bahsi geçen bu kampanya ile bu fiyat 5.190,00 Liraya iniyor. Eğer 1 peşin 11 taksitle bu ürünü satın almak isterseniz ödeyeceğiniz para ise 5.553,00 TL olarak görünüyor.

Bellona Vienza Köşe Takımı 2018

Uzanmalı köşe formatında tasarlanan Vienza köşe takımı modern hatlarının yanında kol yanında uygulanan düğme ve makrome dikiş detayları ile göz doldururken, renkli kumaş uygulamaları, ahşap desenli yüksek ayaklı yapısı da ürüne ayrı bir güzellik katan detaylar arsında yer alıyor.

Bellona Vienza Köşe Takımı Fiyatları

Sağ-sol köşe alternatifine sahip olan Vienza serisi de yatak olma özelliğine sahipken, Bellona kampanyalarına dahil olan bu üründe 5.096,00 TL yerine indirimli olarak 4.077,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor…

Bellona Vivent Köşe Takımı 2018

Bellona kampanyalarına dahil olan son ürün ise Vivent. İnanılmaz şık görüntüsünün yanında, fonksiyonel özellikleri sayesinde odalarınızın yapısına göre şekillenebiliyor. Son derece özgün tasarımı ve modern çizgileri ile öne çıkan Vivent serisi köşe takımı da özel mekanizması sayesinde yatak olarak da kullanılabiliyor.

Bellona Vivent Köşe Takımı Fiyatları

Takım iki farklı alternatif ile satışa sunuluyor. Bu alternatiflerin ilki berjerli model. 6.456,00 TL fiyatla satışa sunulan bu alternatifin kampanyalı fiyatı ise 5.165,00 TL. İkinci seçenekl te ise berjer yerine normal tekli bir koltuk sunulmuş. Tekli koltuklu Vivent köşe takımının fiyatı ise kampanya dahilinde 6.370,00 Liradan 5.096,00 Liraya çekilmiş.

Bellona Vizyon Köşe Takımı 2018

Bellona kampanyalarında ki 4. ve son köşe takımı ise Vizyon. Yine modern tarzı ile dikkat çeken bu ürün spor detaylarıyla mekanlarınıza farklı bir atmosfer katarken, yatak olma özelliği ve geniş depolama alanları sunan sandıklı bazası ile aynı zamanda kullanışlı da bir ürün olarak öne çıkıyor.

Bellona Vizyon Köşe Takımı Fiyatları

Takımın köşe+berjerden olan seçeneği 6.955,00 TL yerine şu sıralar bu kampanya ile 5.564,00 Liraya satın alıyor. Vizyon köşe takımının sadece uzanmalı köşe ünitesi ise 5.624,00 TL yerine 4.499,00 TL fiyatla sizleri Bellona bayiilerinde bekliyor…

 

Peşin Fiyatına Taksitle Köşe Takımı

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu ürünleri dilerseniz peşin+11 ay taksitle de satın alabilirsiniz. Ancak World’özel peşin fiyatına 12 taksitle, hem de peşin fiyatına da satın alabilirsiniz…

İndirimli Köşe Takımları Bellona Satış Noktalarında !..

Yukarıda Bellona’nın son kampanyalalarına dahil olan 4 köşe takımı hakkında elimizden geldiğince sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Ancak burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde markanın fiyat politikaları ve sezon sonu, yeni sezon gibi uygulamalarına bağlı olarak değişebileceğinden, en doğru kampanya fiyatlarına göz atmak için bu adresi yada direk olarak Bellona bayilerini ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Yepyeni Köşe Takımları ve Fiyatları ile İstikbal 2018 başlıklı makalemizde 2018 köşe takımı modelleri, istikbal ve köşe takımı fiyatları 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bellona Kampanyalı Köşe Takımları 2018 için yorumda bulun

    Bellona Kampanyalı Köşe Takımları 2018 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bellona Kampanyalı Köşe Takımları 2018 için ilk yorumu yapabilirsin.