Bellona Masalsı Bir Salon Koltuk Takımı Daha !

Ülkemizde bir salon kültürü var olduğu ve bizler Türk misafirperverliğini o mekanda göstermeye devam ettiğimiz sürece Bellona’da böyle şık salon takımlarını vitrine çıkarmayı sürdürecek. Evet arkadaşlar yepyeni bir Bellona ürünü ile daha huzurlarınızdayız, 2017 yılına sansasyonel ve hızlı bir giriş yapan markanın bu defa salon koltuk takımı koleksiyonuna yeni eklenen Lisbon salon takımını salonlarını güzelleştirmek isteyen dekorasyontarz.com takipçileri için detaylı olarak inceliyoruz.

Lisbon ismi dekorasyontarz.com’u yakından takip edenlerin yapancı olmadığı bir isim aslında, zira bu ay başlarında aynı koleksiyondan Bellona Lisbon yatak odası takımını incelemiş ve gerçekten çok beğenmiştik. Görmeyenler var ise ve aklından şu sıralar şık bir yatak odası takımı almayı geçiren arkadaşlar var ise hararetle bu yatak odası takımınıda görmelerini öneririz.

Gelelim Ballona Lisbon salon koltuk takımına ; lüks vurgusu kapitone dokuması ve farklı düğme uygulamaları ön plana çıkarılan takım, son zamanların modası olan soft renk tonları ile tasarlanmış. Ayrıca temizliği de kolaylaştıran, yerden yüksek lükens ayakları takımın lüks vurgusunu pekiştiriyor.

Hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz Lizbon salon koltuk takımı, iki adet üçlü koltuk ve 2 adette berjerden oluşurken, krem, vizon ve su yeşili gibi üç şık renk kombinasyonu ile satışa sunulurken, üzerinde 7.690,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

BELLONA’nın YEPYENİ LİSBON SALON TAKIMI’na GÖZ ATIN !..

Bir önceki yazımız olan Kilim Mobilya'dan Yepyeni Manyas Koltuk Takımı başlıklı makalemizde kilim mobilya, koltuk takımı ve manyas hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.