Bellona Modern Bir Yatak Odası Daha !..

Bellona 2016 yatak odası takımları birer birer dekorasyontarz.com sayfalarında yer almaya devam ediyor. Bu sayfamızda da yepyeni bir Bellona yatak odası takımı ile daha huzurlarınızdayız efendim. Hatırlarsanız sezona ard arda çıkardığı yatak odası takımları ile merhaba diyen Bellona’nın son olarak Valdes yatak odası takımına göz atmıştık. Bu defa Bellona’nın vitrine henüz çıkardığı Vienza yatak odası takımını sizler için görselleri ve fiyatları ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz…

Bellona Vienza yatak odası takımında son zamanlarda moda olan ceviz renk uygulaması kullanılmış. Ceviz gibi ağır bir renk takımda ki turkuaz paneller ile tuhaf bir şekilde uyum sağlamış. Kapaklarda yer alan panjur klapaların bu renk uyumu ile ahengi ise tek kelime ile muhteşem. Bir ayrıntı olarak eklenen puf ise ayrı bir görsel zenginlik katmış.

Vienza yatak odası takımı şık ve sade görünümünün yanında işlevsel bir ürün olarak da dikkat çekiyor. Özellike gardırobunda ki kapağın açılması ile kendiliğinden yanan, aşağıda resmini gördüğünüz sensörlü led aydınlatma uygulamasının oldukça zekice ve işe yarar bir tasarım olduğunu söyleyebiliriz.

Hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde ki görsellerini detaylı olarak inceleyebileceğiniz takımın fiyatlarına gelecek olursak… Efendim 5 kapılı gardıroba sahip Vienza yatak odası takımının fiyatı 4.690,00 TL olarak görünüyor. Takımın 6 kapılı alternatifi ise 5.190,00 TL. Sürgü dolaplı Vienza yatak odası takımı ise üzerinde 4.990,00 TL fiyat etiketi taşıyor…

BELLONA VİENZA YATAK ODASI TAKIMI GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan İder Mobilya'nın Yeni Yatak Odası Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizde ider Mobilya, kdv indirimi ve mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Bellona Modern Bir Yatak Odası Daha !.. için yorumda bulun

    Bellona Modern Bir Yatak Odası Daha !.. için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bellona Modern Bir Yatak Odası Daha !.. için ilk yorumu yapabilirsin.