Bellona Valdes Yatak Odası Takımını İnceledik

2017 Yılı yeni yatak odası takımları dekorasyontarz.com sayfalarında birer birer yer almaya devam ederken, başlıktan da anlayacağınız üzere bu sayfamızda Bellona’nın yeni yatak odası mobilyalarından Valdes yatak odası takımını sizler için her zaman olduğu gibi görselleri, özellikleri ve tabi ki fiyatları ile birlikte detaylı olarak inceledik.

Konuya girmeden önce hemen hatırlatmak isteriz ki 2017 yılının en hızlı mobilya markalarından Bellona’ya yetişmek nerede ise imkansız, öyle durumlar oluyor ki bizler Bellona’nın yeni bir ürününü incelerken, marka ikinci bir ürünü vitrine çıkarıyor 🙂  Zira daha geçtiğimiz hafta vitrine çıkan Bellona Dekora yatak odası takımını incelemiş ve sayfalarımızda sizlerin bilgi ve beğenisine sunmuştuk. Daha soluklanmadan bu defa Bellona Valdes koleksiyonuna bir yatak odası ekledi ki işte bu sayfamızda sizleri için bu yatak odası takımını mercek altına alıyoruz.

Bellona yatak odası ürün gamına yeni eklenen Valdes yatak odası takımında, genel olarak opak beyaz renk kullanılmış. Takımda opak beyaz renk yalnız bırakılmamış tabi ve altın varak uygulaması kullanılarak takıma saflık ve şıklık kazandırılmış. Valdes yatak odası takımında dikkat çeken bir başka detay ise alt resimde gördüğünüz kulp üzerinde kullanılan püskül uygulamaları. Ayrıca yumuşak çizgisel tasarımı da bu yatak odası takımının zengin bir görünüm kazanmasını sağlamış.

Valdes yatak odası takımının hemen alt tarafta yer alan birbirinden güzel görsellerine geçmeden hemen önce minimalist çizgileriyle yatak odalarına farklı bir soluk getirmeye hazırlanan takımın fiyatları hakkında da sizleri bilgilendirelim; Valdes yatak odası takımının 5 Kapılı Gardırop +Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160 cm Yatak Başlığı+ 2 adet  komodinden oluşan ilk versiyonu 3.352,00 TL, 6 Kapılı Gardırop seçeneği ise 3.685,00 TL ve Sürgü Kapaklı gardroplu Valdes yatak odası takımında 3.759,00 TL fiyat etiketlerine sahip…

BELLONA VALDES YATAK ODASI TAKIMINI İNCELEYİN

Bir önceki yazımız olan Bellona'nın En Yeni Yatak Odası Dekora başlıklı makalemizde bellona, dekora ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.