Bellona’dan Yeni Moda Cantona Köşe Takımı

Bellona en yeni köşe takımları ve fiyatlarını detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz. Ancak itiraf etmek gerekirse Bellona’ya yetişmek neredeyse imkansız. Marka vitrine hemen her her ürün grubundan sürekli yeni modelleri piyasaya sürüyor ve inanın bu kadar hıza rağmen bu modeller hiçte baştan sağma ürünler değil. Hepsinin son derece itina ile hazırlandığını, gayet modern ve modaya uygun renklere, tasarımlara sahip olduğunu görüyoruz. Bu noktada Bellona tasarımcılarını tebrik ve takdir etmek gerekiyor.

Bellona güncellemesini bitirdiği yatak odası ürün gamının ardından Bellona köşe takımı modellerinde de bir güncellemeye gitti ve son olarak köşe takımı koleksiyonlarına Cantona köşe takımını ekledi. Bizlerde bu sayfamızda sizler için sıradışı renkleri ile dikkat çeken Bellona Cantona köşe takımını masaya yatırdık.

Oldukça ergonomik bir tasarımla sunulan Cantona köşe takımı, köşe ünitesi ve berjerden meydana gelirken, yerden yüksek ayakları takıma şık bir görünüm kazandırıyor. Köşe takımı evinizin şekline göre sağ veya sola kurulabiliyor. Turkuaz, Mor ve kırmızı renk alternatiflerinin ana desen olarak kullanıldığı köşe takımında berjer olarak sarı ve lacivert renk tonları kombinleniyor. Bu renk cümbüşüne ekstra olarak kırlentlerde ekleniyor.

Ürünün foto galerimizde ki detaylı görsellerine geçmeden hemen önce fiyatları hakkında da sizleri bilgilendirelim. Efendim,  Bellona Cantona köşe takımı üzerinde 3.250,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Berjeri almadığınız takdirde bu rakamdan 805 lirayı düşmeniz gerekiyor ,zira berjerin fiyatı bu. Köşe ünitesi ise tek başına 2.445, 00 TL

BELLONA YENİ SEZON KÖŞE TAKIMI CANTONA GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Mondi'nin En Yeni Köşe Takımı Venita Sahnede !.. başlıklı makalemizde köşe takımı, l koltuk ve mondi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Bellona’dan Yeni Moda Cantona Köşe Takımı için yorumda bulun

    Bellona’dan Yeni Moda Cantona Köşe Takımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bellona’dan Yeni Moda Cantona Köşe Takımı için ilk yorumu yapabilirsin.