Bellona’nın En Yeni Yatak Odası Dekora

Yeni yıla hareketli giren mobilya üreticilerimizden Bellona’nın hızına yetişmek neredeyse imkansız 🙂 Geçtiğimiz günlerde yeni salon takımı Lisbon’u incelemiş ve hayran kalmıştık hatırlarsanız. Bu ürünün üzerinden çok geçmeden Bellona yatak odası ürün gamına yeni bir yatak odası ekledi. Bellona’nın Dekora adını verdiği bu şık yatak odasını da bizler her zaman olduğu gibi, fiyatları, resimleri ve özellikleri ile birlikte sizler için inceledik. Dolayısı ile yeni bir yatak odası takımına ihtiyacınız var ise ve bu yeni yatak odası takımınızın hem görsel anlamda şık, hem de konforlu bir ürün olmasını istiyorsanız buyurun buradan bakın !..

Son dönemlerde moda olan altın ve beyaz harmanlamasının şık bir örneğine rastladığımız Bellona Dekora yatak odası takımında, hem konfor hem de görsel şıklığa önem verilmiş. Takımın renk konfigürasyonunda genel itibariyle high gloss beyaz renk kullanılmış, kapaklar üzerinde çerçeve oluşturacak şekilde çizgisel görünümlü altın patine renkli klapalar yer alıyor.

Dekora yatak odası takımı, yerden yüksek ayakları, gardırop üzerinde yer alan aynası ile son zamanların mobilya tasarımlarına ezici bir atıfta bulunurken, sultan yataklarını hatırlatan karyola başlığı ile de adeta göz kamaştırıyor. Beyaz ve altın kaplamanın eşsiz uyumu ise adeta bu sultan yatak odasını destekler nitelikte…

Foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz Dekora yatak odası, 3 farklı versiyon ile satışa sunuluyor. Bu versiyonlardan ilki 5 kapılı gardroba sahip ve 4.890,00 TL fiyat eriketine sahip. Takımın 6 kapılı gardroplu versiyonu ise 5.290,00 TL. Son olarak sürgü kapaklı gardroplu Dekora yatak odası ise 4.990,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

BELLONA DEKORA YATAK ODASINA GÖZ ATIN !..

Bir önceki yazımız olan Bellona'dan 2017 Lisbon Yatak Odası Takımı başlıklı makalemizde bellona, lisbon ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.