Cafe Restaurant ve Barlar için Süper Duvar Kağıtları

İş Yerleri İçin En Güzel Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıdı uygulamaları tüm dekorasyonların olmazsa olmazları arasında yer alıyor son zamanlarda. Hem yeni yapılan binalarda, hem de eski yapıların yeniden dekore edilmesinde sıklıkla kullanılıyorlar. Anlayacağınız duvar kağıtlarına inanılmaz bir ilgi var şu sıralar. Tabi bu talep yoğun bir pazar oluşturuyor ve duvar kağıdı markaları ve üreticileri de bu devasa pazarda daha fazla söz sahibi olmak adına ürünlerini sürekli güncelliyor, ürün gamlarına yepyeni ürünler ekliyorlar.

Ancak sadece ürün gamını güncellemek ve tüketiciye daha fazla seçenek sunmanın bu pazarda daha fazla pay kapmak için yeterli olmadığını fark eden duvar kağıdı üreticileri, sıradışı desen ve renklere sahip duvar kağıdı tasarımlarının tüketiciyi daha çok cezbedeceğini düşünerek farklı metotlar deneyerek tuhaf ancak zaman içerisinde bir trend haline gelen duvar kağıtları tasarlıyorlar.

Başarılı Bir Dekorasyon İçin Mekana Uygun Duvar Kağıdı Temaları

Bu sayfamızda inceleyeceğimiz duvar kağıtları da tamamen bu yönde emeller adına tasarlanmış ürünler ve ev dekorasyonlarında kullanılmaları biraz cesaret istiyor. En azından salon yada oturma odalarında çok tuhaf duracağını, ancak genç odaları ve stüdyo daireler gibi minimalist tarzlarda dekore edilen alanlar için son derece etkileyici ve estetik duvar kağıtları olacağını düşünüyoruz.

Cafe Restaurant ve Bar İşletmeleri için Uygun Duvar Kağıtları

Fakat hiç bir mekan da başlıkta da belirttiğimiz gibi, bar, cafe yada restaurantlarda durduğu kadar şık duracağını da tahmin etmiyoruz. Çünkü bu duvar kağıtlarında bir tema, bir ifade var. Örneğin son yıllarda karşımıza çıkan sushi restauranları için üst tarafta resmini gördüğünüz tarzlarda bir duvar kağıdı nasıl durur sizce. Bu tarzda bir restaurant için tam anlamı ile biçilmiş kaftan olduğunu söylemek mümkün değil mi ?..

Daha bir çok sektör için bu tarz duvar kağıtları var. Örneğin alkollü içeceklerinde satıldığı butik bir mekana sahipsiniz, çeşitli içkilerin servis edildiği nezih bir mekanınız var. Yukarıda resmini gördüğünüz tasarım bu tarz bir mekana çok yakışacak, birbirine benzeyen işletmelerin dekorasyonundan farklı bir ortam yaratmanızı sağlayacaktır.

Salaş Mekanlar Artık Daha Gözde !..

Nezih mekanlardan birazda salaş mekanlara mekanlara geçelim ne dersiniz ?.. Salaş mekan deyip küçümsediğimizi zannetmeyin, zira artık insanlar sizi kapıda karşılayan farklı garsonların, fiyatı şişirilmiş bol menülü masaların, ara sıcakların, aperatiflerin, çeşit çeşit mezelerin olduğu lüks mekanlara gitmekten pek hoşlanmıyor. Daha sıcak, daha samimi, hatta garsonların “ne veriyim abime” tarzında sorular soran garsonların olduğu yemek ve içki mekanlarını tercih ediyorlar.

Bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri ise son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız mangal restaurantlar olacaktır. Eğer aklınızda şu sıralar bir lokanta açmak geçiyorsa basit dekorasyonların olduğu, gösterişli bir dekorasyon tarzından daha çok samimi bir atmosfer için çaba sarf edildiği her halinden belli olan dekorasyonların uygulandığı bir mekan açmanızı öneririz. Emin olun maliyete vurduğunuz zaman lüks bir restauranttan kazandığınız paralardan daha çok kar edeceksinizdir 🙂

Mekanlarınıza Yaşanmışlık Hissi Verin…

Bar gibi alkolün yüksek oranda tüketildiği mekanlar içinde son derece farklı duvar kağıtları var arkadaşlar. Üst resimde bu tür duvar kağıtlarının en güzel örneklerinden birini görüyorsunuz. Bu tür mekanlarda yaşanmışlık hissi vermek çok önemlidir ve yaşanmışlık hissini ise en iyi vintage tarzı ile verebilirsiniz. Aslında bu tarz, salaş ile lüks arasında gitgeller yaşatan değişik ve kesinlikle orijinal bir mekan yaratmak adına elinizi güçlendirir.

Sadece Kafe Lokanta veya Bar İçin Değil Her İş Yeri İçin İdeal…

Genellikle evler için dekorasyon fikirleri, dekorasyon ürünleri ve mobilya önerilerinde bulunan dekorasyontarz.com’un bu sayfasında bu defa işyerleri için duvar kağıdı örnekleri sunmaya çalıştık. İşyerleri için derken aklınıza sadece cafeler, barlar veya restaurantlar gelmesin, zira hemen alt tarafta yer alan foto galerimizi içerisinde ofis dekorasyonları dahil olmak üzere bir çok işyerine ekstra katkıda bulunacak çok değişik temalara sahip duvar kağıtları var. Foto galerimizde ki duvar kağıtlarını da inceleyerek para kazandığınız mekanlar için en uygun duvar kağıdı modellerini bulabilirsiniz…

İŞ YERLERİ İÇİN EN İDEAL DUVAR KAĞIDI MODELLERİNİ İNCELEYİN

Bir önceki yazımız olan 2017 Yerli Duvar Kağıdı Modelleri Desen ve Renkleri (Decowall) başlıklı makalemizde decowall, dekorasyon ve yerli duvar kağıdı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Cafe Restaurant ve Barlar için Süper Duvar Kağıtları için yorumda bulun

    Cafe Restaurant ve Barlar için Süper Duvar Kağıtları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cafe Restaurant ve Barlar için Süper Duvar Kağıtları için ilk yorumu yapabilirsin.