Çilek’ten Arabalı Süper Çocuk Odası Champion Racer

Araba yataklı yada araba karyolalı olan çocuk odası takımları özellikle bu işin öncüsü Çilek Mobilya‘nın 2010 yılında piyasaya sürdüğü modern tasarımlara sahip araba karyolalar sayesinde pek bir tutulur oldu. Şimdilerde hemen her çocuk odasında bu tarz bir çocuk odası takımı hayal ediyor. Aslında bir çok ebeveyninde böyle bir çocuk odası alma hayalini kurduğunu söyleyebiliriz, zira bu tasarımlar o kadar güzel ki belki araba hastası babaların bir çoğuda dünyaya erken geldikleri için hayıflanıp ufaklıkları içten içe kıskanıyorlar 🙂

Çocuk odası mobilyası denince akla gelen ilk markamız olan Çilek’in, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru vitrine çıkardığı Champion Racer çocuk odasını görünce ebeveynlerin, özellikle de babaların durumu daha dramatik bir hal alacak. Çünkü şimdi görselleri ve fiyatları ile birlikte detaylı bir şekilde inceleyeceğimiz Champion Racer o kadar gerçekçi tasarlanmış ki, neredeyse hiç bir detay atlanmamış. Çocuk odasına girince içinizdeki trafik canavarı ortaya çıkıyor.

Çilek’in tüm odalarında olduğu gibi Champion Racer’da da detayların çok fazla ön planda olduğunu görüyoruz. Çalışma masası tıpkı daha önce incelediğimiz Football ve  First Class çocuk odalarında olduğu gibi oda konsepti ile birebir uyumlu. Örneğin dikiz aynasına kadar yerleştirilmiş, ayrıca çalışma masasına bir de yol animasyonu eklenmiş. Ancak bu detayların hiç biri çocuğun masada ders çalışmasını engellemiyor.  Bu arada görmeyenler var ise Football ve First Class çocuk odası takımlarına da mutlaka göz atmaların öneririz.

Halısından, ranzasına, avizesinden led ışıklı arabalı karyolasına kadar tamamen uyum içerisinde bir yarış pisti teması ile tasarlanan takımı foto galerimizde inceleyebilirsiniz. Çilek Champion Racer çocuk odası takımının fiyatını soracak olursanız, ürünün çekirdek oda fiyatının 2.684,00 TL olduğunu söyleyebiliriz. Tabii bu rakam opsiyonel olarak seçeceğiniz ürünlere göre artacaktır…

ÇİLEK CHAMPION RACER ÇOCUK ODASI TAKIMI GÖRSELLERİ

Burada belirtilen fiyatlar zaman içerisinde Çilek çocuk odası kampanyaları ile sezon sonu ve yeni sezon politikalarına göre değişiklik gösterebileceğinden Çilek Champion Racer  çocuk odası takımı güncel fiyatlarına ve diğer Çilek çocuk odası modellerine göz atmak için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Masko'dan Yepyeni Genç ve Çocuk Odası Takımları başlıklı makalemizde çocuk odası takımı, genç odası ve masko hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Çilek’ten Arabalı Süper Çocuk Odası Champion Racer için yorumda bulun

    Çilek’ten Arabalı Süper Çocuk Odası Champion Racer için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çilek’ten Arabalı Süper Çocuk Odası Champion Racer için ilk yorumu yapabilirsin.