Çilek’ten Uçaklı First Class Çocuk Odası

Çocuk odası mobilya ve dekorasyon fikirleri dahilinde yeni sezon çocuk odası modellerine göz atıyoruz. Bu sayfamızda Çilek en yeni çocuk odası takımlarından, Çilek reklamlarındaki uçaklı First Class çocuk odasını sizler için fiyat ve görselleri ile birlikte inceliyoruz. Eğer sıra dışı bir şeyler arıyor iseniz buyurun buradan bakın 🙂

Çilek her zaman olduğu gibi yine çocukların hayallerini en azından kendilerine ait özel alanları olan odalarında gerçekleştirmek adına oldukça özel tasarımlara imza atmaya devam ediyor. Bu duruma verebileceğimiz son örnek ise yakın bir zaman önce vitrine çıkan ve reklamları sürekli ekranlarda dönen, uçaklı çocuk odası takımı First Class.

Yeni Sezon Çocuk Odası Takımları ve Çilek Mobilya First Class Çocuk Odası

Çilek First Class Çocuk Odasında, çalışma masasından, gardrobuna, şifoniyerinden koltuğuna kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, öyle ki etiketleri dahi olması gereken yerlere yapıştırılmış. First Class, Türkiye’nin en büyük mobilya fuarı İSMOB‘un her yıl düzenli olarak yaptığı tasarım yarışmasında 2015 birincisi olmuş.

Çilek First Class Çocuk Odası ile Modern Çocuk Odası Mobilyaları

Foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz bu şık takımın fiyatına gelince… Efendim ürünün başlangıç, yâni çekirdek oda fiyatı 4.346,00 TL, bu rakam seçeneklerinize göre değişebiliyor. Ayrıca bu rakamlar marka ve üretici firmaların sezon sonu, yeni sezon gibi kampanyaları ve indirimleri dahilinde değişiklik gösterebileceğinden en güncel fiyatlar ve daha detayı inceleme için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz…

ÇİLEK UÇAKLI ÇOCUK ODASI TAKIMI FOTO GALERİ (FIRST CLASS)

Bir önceki yazımız olan Rengarenk Genç Mobilyası Takımları 2017 başlıklı makalemizde rengarenk genç odası ve rengarenk mobilya genç odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

  • ucakli yatak
  • uçaklı yataklar
  • ucakli çocuk odası
  • uçaklı yatak odası
  • ucakli yatak fiyatlari
  • UÇAKLI ÇOCUK ODASI TAKIMLARI FİYATLARI

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. aysel dedi ki:

    çilek genç odası uçak tasarımlı modelin fiatını öğrenebilirmiyim?