Çocuk Odası Duvarları İçin Sevimli Duvar Posterleri

Çocuk odası duvar posterleri ile duvar dekorasyonu yaptınız mı hiç bilmiyoruz ancak birazdan burada göreceğiniz örneklerden sonra aklınızdan geçmese bile bu yaz içerisinde çocuk odası dekorasyonunuz da köklü değişiklikler yapacağınızı, köklü olmasa da en azından bu duvar posterlerini deneyeceğinizi düşünüyoruz.

Çocuklarımız bizim herşeyimizdir, çalışmamızın, yaşamamızın sebepleridir onlar ve dolayısı ile onlar için her zaman en iyisini isteriz. Oda dekorasyonunda oldukça ince eler sık dokuruz, kaliteli mobilyalar, sağlıklı tekstil ürünleri, hijyenik duvar boyaları seçer, maliyeti pek düşünmeyiz. Bu konuda yeri gelir değerli vakitlerimizi bilgisayar başında araştırma yaparak geçirir, kendimiz için harcamaya kıyamadığımız paraları gözümüzü kırpmadan çocuk odası dekorasyonuna harcarız.

Bizlerde bu durumu bildiğimiz için zaman ve paranızın da ne kadar kıymetli olabileceğini sizler için en iyisini araştırıp bulmaya çalışırız, dolayısı ile dekorasyontarz.com’u sıkı takip etmenizi öneririz.

Arabalar Çocuk Odası Duvar Kağıdı ve 3D Duvar Poster Modellerinden Örnekler

Gel gelelim bu sayfamızda inceleyeceğimiz çocuk odası duvar poster modellerine… Çocuk Odası Duvar resimleri 180X130 cm, 250X180 cm ve 370X250 cm ebatlarında standart ebatlarda olarak satılırken, duvarınızın ebatına göre bu standart ölçülerin haricinde özel ebatlarda siparişler edebiliyorsunuz. Üstelik fiyatları da bir çok duvar dekorasyon ürününe, duvar kağıtlarına nazaran oldukça uygun zira, en ufak boyutu olan 180X130 cm duvar posterleri 79,00 TL fiyatla satılırken, diğerleri sırası ile 130,00 TL ve 230,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Özel ebatlar için ise istediğiniz boyutlara göre özel bir rakam ödemeniz gerekebiliyor. Özel siparişler vermek ve daha bir çok ürüne göz atmak için Bu Adresi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır…

Lisanslı Çocuk Odası Duvar Kağıtları ve Çocuk Odası Renkli Dekorasyon Örnekleri

Çocuk Odası Duvar resimleri bildiğiniz duvar kağıtlarının benzeri bir malzemeden üretiliyorlar. Duvarlara tıpkı duvar kağıtları gibi uygulanan bu ürünler profesyonel işçilik gerektirmiyor. Evde kendiniz tek başınıza veya daha büyük boyutlar için bir arkadaşınızdan yardım isteyerek bile kolayca uygulayabiliyorsunuz. Yapmanız gereken sadece ürün ile birlikte gelen yapıştırıcıyı su ile karıştırarak hazırlamak, parça parça teslim edilen duvar posterinin her birinin arkasına bu yapıştırıcıyı sürmek ve temizledikten sonra hafif nemli bir şekilde bıraktığınız duvarınıza posterlerinizi yapıştırmak…

Çocuk Odaları için En Güzel Duvar Kağıtları 2017 Çocuk Odası Duvar Poster Modelleri

Bu işlemleri bitirdikten sonra ortaya çıkan görüntüye sizler bile şaşıracaksınız. Bu kadar ucuz bir maliyet ve kolay bir işçilik ile çocuk odası dekorasyonunda nasıl harikalar yarattığınıza inanamayacaksınız. Her zaman olduğu gibi hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde bu ürünlerin çeşitli örneklerini sizler için bir araya getirdik, burada ki örnekler sizler yeni çocuk odası dekorasyonunuz için çok önemli ipuçları vereceğinden mutlaka göz atmanızı öneririz…

ÇOCUK ODASI DUVAR POSTER MODELLERİ ve UYGULAMA ÖRNEKLERİ

Bir önceki yazımız olan Yatak Başı Dekorasyonu İçin İnanılmaz Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde dekorasyontarz.com, duvar kağıdı ve karyola başı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çocuk Odası Duvarları İçin Sevimli Duvar Posterleri için yorumda bulun

    Çocuk Odası Duvarları İçin Sevimli Duvar Posterleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çocuk Odası Duvarları İçin Sevimli Duvar Posterleri için ilk yorumu yapabilirsin.