Çok Güzel Alçı Asma Tavan Uygulama Örnekleri

Her ne kadar gergi tavan sistemleri gibi teknolojik açılımlar alçıpan asma tavan uygulamalarının yerini almaya, onların pabuçlarını damlara atmaya hazırlansalar da tavan dekorasyonu yapan bir çok insan halen alçı asma tavan sistemlerini tercih ediyor. Bunun nedeni bu teknolojik, resimli tavan sistemlerine göre evleri daha sıcak bir ortam haline getirmesinden kaynaklı belkide. Diğer sistemler evlerimizi ofis hastane gibi bir atmosfere sokuyor zira 🙂

Hal böyle olunca alçıpan asma tavan uygulamaları ününden şanından pek bir şey kaybetmiyor. Üstelik tasarımları da bu işi yapan esnaflar tarafından sürekli güncelleniyor, öyle ki bazı tasarımlar insanların hayal gücü sınırlarını zorluyor desek abartı olmaz herhalde. Mucizevi bir dekorasyon ürünü olan alçıpana inanılmaz şekiller verilerek harika tavan dekorasyonlarına imza atılıyor.

Asma tavan uygulamaları son yıllarda tavan dekorasyonlarına damgalarını vurdular, yeni ve modern binalarda müteahhitler her odaya asma tavan uygulaması entegre ederken, evlerini yeniden dekore eden bir çok insanda tavan dekorasyonlarında asma tavan uygulamalarını görmek istiyor. Asma tavanların ev dekorasyonuna kattığı artı değerleri düşünürsek de bu durumun gayet doğal olduğu sonucuna varıyoruz.

Bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen sizde ev dekorasyonunuzu yenilemektesiniz ve salonunuz, yatak odanız,0 oturma odanız veya evinizin diğer alanları için asma tavan dekorasyonu yaptırmak niyetindesiniz ancak farklı bir şeyler aramaktasınız ve küçük çaplı da olsa bir araştırma yapıyorsunuz. Eğer durum gerçekten böyle ise son derece doğru bir iş yapıyorsunuz zira güzel bir sonuç elde ediyorsanız ince eleyip sık dokumanız da fayda var. Evinizin karakterini yansıtan, evinize yeni bir kimlik kazandıracak nitelikte asma tavanları bulmak çok zor değil, üstelik dekorasyontarz.com olarak bizlerde bu konuda elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Örneğin bu sayfamızda  hiç bir yerde göremeyeceğiniz asma tavan tasarımlarını sizlerle buluşturuyoruz. Eğer sizlerde bu tür bir tavan dekorasyonu uygulamasına karar verdiyseniz ve sıradışı bir asma tavan tasarımı arzulamaktaysanız foto galerimizdeki görsellere göz atıp beğendiğiniz tasarımı alçıpan uygulamacınıza göstererek hayalinizdeki asma tavanlara kavuşabilirsiniz…

EN GÜZEL ASMA TAVAN TASARIMLARINA FOTO GALERİMİZDE GÖZ ATIN !..

Bir önceki yazımız olan Sıradışı Asma Tavan Uygulama Örnekleri başlıklı makalemizde alçı tavan, alçıpan tavan ve asma tavan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.