Çok Özel Salon Dekoratif Aksesuar Setleri

Salon Aksesuar Modelleri ve Fiyatları

Salon dekorasyonları ile ilgili olarak yayınladığımız tüm makalelerde belirttiğimiz gibi, ev halkının kullanımına kesinlikle yasak ve sadece kırk yılda bir gelen misafirlere rezerve edilmiş, bu nedenle nadiren kullanıldığı halde dekorasyonuna anormal paralar harcanan, en pahalı en kaliteli mobilyaların satın alındığı salon gibi özel bir alana muhtemelen sadece Türk halkının evlerinde rastlayabilirsiniz 🙂

Salon Dekorasyonu Çok Önemli

Her ne kadar bu Türk halkı olarak misafirperver bir millet oluşumuzla bağdaştırılsa da bu olay sadece bu niteliğimiz ile sınırlı değilmiş gibi geliyor bizlere, zira annelerimiz salonlarını seviyorlar, bu alanı ev halkının dağınıklığından kurtarılmış bir alan olarak görüyor, bu alanı süslemeye, temizlemeye ve sonu gelmeyen dekore işlerine bayılıyorlar 🙂 Bizler de misafirperver özelliklerimiz ve salonlarını seven annelerimiz için bu alanın dekorasyonuna katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda Biev markasına uğruyor ve salon dekoratif aksesuar setlerini fiyatları ve görselleri ile sizler için, daha doğrusu salonlarını yeniden dekore eden annelerimiz için detaylı olarak inceliyoruz.

Biev Dekoratif Salon Aksesuarları

Mobilya, dekorasyon, ev tekstili ve aydınlatma gibi kategorilerin yanında markanın aksesuar koleksiyonları tek kelime muhteşem ve ürün gamında bir çok koleksiyon var. O koleksiyonlar arasından en çok dikkat çeken ve markanın koleksiyonları arasına henüz eklenen setlerden biri ise özellikle Osmanlı tarzına hasta olanlara hitabeden Ottoman koleksiyonu.

Özel üfleme tekniği ile üretilmiş cam lokumluk, 2’li ve 3’lü çerezlik, tabak, sekerlik,3’lü kavanoz seti ve dekoratif şişeden meydana gelen bu koleksiyonda Turkuaz, Amber ve Lila renk seçenekleri sunulurken geçmişin izlerini salonlarına taşımak isteyenlerin mutlaka görmesi gereken bir koleksiyon olarak dikkat çekiyor.  Her ne kadar set yada takım olarak adlandırılsalar da koleksiyonu satın alırken bu  parçalar arasından dilediğinizi seçebiliyorsunuz, tek tek satın alabiliyorsunuz.

Biev Dekoratif Aksesuar Set Fiyatları

Koleksiyonun fiyatlarına gelecek olursak, örneğin koleksiyonda ki şekerlik fiyatları tasarımlarına göre 65 TL ile 95.00 TL arasında farklılık gösteriyor. Lokumlukların fiyat aralığı ise 169.00 TL ile 209.00 TL arasında değişiyor. Birde İşin sizin zevkinize kalan kısmı var, belki şekerlik almayıp lokumluk alacaksınız, belki kavanoz setini salonunuzda düşünmüyor, ancak dekoratif şişeden vazgeçemiyorsunuz. Dolayısı ile bu konuda net bir fiyat vermemiz oldukça zor.

Her Zevke Her Salona Göre Aksesuar Biev’de

Tabi markanın ürün gamında sadece Ottoman gibi bir geçmişten gelen bir koleksiyon yok, Biev’de hemen her zevke hitabeden daha bir çok dekoratif aksesuar seti mevcut ve biz bu setleri her zaman olduğu gibi hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde sizler için bir araya getirdik. Hem de detaylı fiyat bilgileri ile birlikte Dolayısı ile salonunuz için şık aksesuar setler arıyor iseniz foto galerimizde hem keyifli vakit geçirebilir, hem de bu akseusalarının görselleri eşliğinde fiyat bilgilerini de inceleyebilirsiniz…

DEKORATİF SALON AKSESUAR SETLERİ ve FİYATLARI (BİEV)

Burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Biev kampanyaları ve indirimlerine göre farklılık gösterebileceğinden Biev dekoratif aksesuar fiyatlarını ve diğer dekoratif set koleksiyonlarını incelemek adına bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Hiç Bir Yerde Göremeyeceğiniz Şahane Ayna Tasarımları başlıklı makalemizde dekoratif ayna, ferforje ayna ve salon ayna hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.