Çok Uygun Fiyatlı Modalife Düğün Paketleri

Modalife düğün paketkeri ve fiyatlarını, dünyaevine girmeye hazırlanan ve uygun fiyatlı mobilya ve çeyiz aramakta olan dekorasyontarz.com takipçileri için detaylı olarak inceliyor. Ürünlerin görsellerini, özellik ve fiyat seçeneklerini burada beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile sonradan pişman olmamak adına, mobilya ve çeyiz alışverişine çıkmadan hemen önce burada ki Modalife 2017 düğün paketleri ve fiyatlarını incelemenizi öneririz…

“Türkiyenin Düğün Paketçisi” sloganı ile markalaşmaya başladığı 1990’lı yıllardan bu yana milyonlarca eve giren, milyonlarca çiftin evlerini kuran Modalife, bu gün 2 adet fabrikası, 150’den fazla şubesi ve 2000’nin üzerinde çalışanı ile devasa bir kurum haline geldi. Şimdilerde uygun fiyatlı mobilya aramakta olan yeni çiftlerin ilk tercihi Modalife oluyor.

Tabi düğün paketi denince akla sadece evlilik gelmesin, zira mobilyalarını yenilemek isteyenler, yeni evine yeni mobilyalar isteyenlerde Modalife’ın çeşitli düğün paketlerini mutlaka inceliyor ve satın alıyorlar. Belki bu sayfamızda ki bir çok takipçimiz de bu sebeple burada yer alıyorlar. O halde sözü daha fazla uzatmayalım ve bu hem şık, hem de uygun fiyatlı düğün paketlerini incelemeye başlayalım.

Modern Düğün Paketi Modelleri ve Fiyatları ile Modalife Diva Düğün Paketi

Efendim Modalife 2017 sezonuna yine birbirinden güzel ve her zaman olduğu gibi uygun fiyatlı mobilya düğün paketleri ile merhaba dedi. Bu düğün paketleri arasında elbeteki sadece yeni ürünler yok, markanın geçmiş yıllara ait çok tutulan düğün paketleri de mağaza vitrinlerinde müşterilerini beklemeye devam ediyorlar. Anlayacağınız Modalife bu konuda müşterilerine bir çok seçenek sunuyor. Bu eski düğün paketlerinden biri ise üst tarafta resmini gördüğünüz Modalife Diva düğün paketi. Paket bir kaç yıl öncesinin ürünü olmasına rağmen, şıklık ve konforun üst seviyede olması nedeni ile halen çok tutuluyor. Bu pakette güncellenen tek şey ise fiyatı, zira yemek odası, yatak odası ve koltuk takımından meydana gelen bu düğün paketi üzerinde 7.190,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Modalife Monza Düğün Paketi ve Modalife Mobilya Yeni Düğün Paketi Fiyatları

Modalife 2017 ürün gamına eklenen yeni düğün paketlerinden, üstte resmini gördüğünüz Modalife Monza düğün paketi ise modern tarzı ile dikkat çekiyor. Yine yatak odası, yemek odası ve koltuk takımından oluşan paketin özellikle yemek odası takımı tek kelime ile muhteşem. Modalife 2016 kreasyonunda sunulan bu güzel düğün paketinin fiyatı ise sadece 7.990,00 TL olarak görünüyor.

Modalife Düğün Paketi Fiyatları ve Modalife Hanedan Düğün Paketi

Modalife’ın avangard-lüks tarzlardan hoşlananlar için koleksiyonlarına eklediği en yeni düğün paketlerinden bir diğeri ise yine üst tarafta resmini gördüğünüz Modalife Hanedan düğün paketi de yatak odası, yemek odası ve koltuk takımından oluşurken, özel olarak bir bütün halinde tasarlanan bu paketin fiyatı ise şu an itibarı ile 11.750,00 TL olarak görünüyor.

Tabi ki Modalife düğün paketleri bu kadar ile sınırlı değil, zira hemen her bütçeye ve her zevke uygun diğer Modalife düğün paketlerini aşağıda yer alan foto galerimiz içerisinde sizler için fiyat ve görselleri ile bir araya getirdik. Bu galeri içerisinde Modalife düğün paketleri ve fiyatlarını tüm detayları ile birlikte inceleyebilir, zevkinize ve tabi ki kesenize hitabeden bir düğün paketi bulabilirsiniz…

MODALİFE DÜĞÜN PAKETLERİ ve FİYATLARI

*Burada belirtilen fiyatlar Modalife sezon sonu kampanya ve indirimleri dahilinde zaman içerisinde değişiklik gösterebileceğinden en güncel Modalife Düğün Paketi Fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz…

Bir önceki yazımız olan Yatak Odanız İçin En İdeal Gömme Dolap Tasarımları başlıklı makalemizde gömme dolap ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Çok Uygun Fiyatlı Modalife Düğün Paketleri için yorumda bulun

    Çok Uygun Fiyatlı Modalife Düğün Paketleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çok Uygun Fiyatlı Modalife Düğün Paketleri için ilk yorumu yapabilirsin.