Duvara Monte Çalışma ve Bilgisayar Masası Tasarımları

Duvara monte çalışma ve bilgisayar masası modellerini dar mekanlarda geniş alanlar yaratmak, modern minimalist dekorasyonlara imza atmak isteyen dekorasyontarz.com takipçileri için inceliyoruz. Duvar tipi yada asma masa olarak da adlandırılan bu ürünlerin en güzel örneklerini burada sergiliyor beğenilerinize sunuyoruz.

Dar mekanlarda harikalar yaratmanızı sağlayacak bu muhteşem masalar aynı zamanda yeni tasarımları sayesinde oldukça fonksiyonel ve kullanışlılar. İlk çıktıkları yıllarda sadece bir diz üstü bilgisayar için tasarlanan bu ürünler, şimdilerde kitaplık, dolap gibi ekstra ürünleri de bünyelerinde barındırıyorlar. Hatta öyle ki bu ürünlerin çekmecelere sahip olanlarına bile rastlıyoruz.

Bir de üstelik açılıp kapanan tasarımlar var ki yer tasarrufu konusunda inanılmaz bir şekilde elinizi güçlendiriyorlar. Sadece yer anlamında değil tabi bir de dağınık görünümü gizleme gibi bir misyonları var. Hadi o zaman vakit kaybetmeden bu harika ürünleri hep birlikte incelemeye başlayalım ne dersiniz ?..

duvara-asma-calisma-masasi-modelleri-ile-duvar-tipi-bilgisayar-masasi-tasarimlari

Dar mekanlar hayaliniz deki mobilyaların en azından bir kısmından vazgeçmenize neden olurlar. Standart evlere göre tasarlanan bu mobilyalar dar mekanlara sığmayacakları gibi zar zor sığdır sanız bile işlevlerini doğru olarak yerine getiremezler. Dolayısı ile her zaman olduğu gibi bu tip mekanlarda ikamet eden okurlarımıza özel tasarım mobilyalara yönelmelerini tavsiye ediyoruz.

duvara-monte-bilgisayar-masasi-tasarimlari-ve-minimalist-mobilya-modelleri

Tabi özel tasarımlar biraz tuzlu 🙂 Sonuçta başında özel eklentisi var ve hakikaten evinize özel olarak tasarlanıyorlar. Dolayısı ile her köşeyi, her bucağı değerlendirebiliyorsunuz. Ancak bu özel tasarım işi bütçenizi aşıyorsa umutsuzluğa kapılmayın.

Bunlar yerine hazır fonksiyonel mobilyalar da kullanabilirsiniz. Duvara kapanan yatak modelleri, gizlenebilir yatak tasarımları gibi ürünleri evlerinizde kullanarak alan tasarrufu yapabilirsiniz. Gerçi ülkemizde henüz bu tür mobilyaları tasarlayıp satan firmaların sayısı bir elin parmak sayısını geçmez.

farkli-calisma-masasi-modelleri-ve-duvara-monte-calisma-masasi-tasarimlari

Dar genç ve çocuk odası dekorasyonlarında ranzalar kullanarak epey bir alan kazanırken, çalışma ve bilgisayar masalarını da bu tarz duvar tipi ürünlerden seçerek hareket alanını arttırabilir, oda içerisinde bir yürüme yolu açabilirsiniz.

fonksiyonel-mobilya-tasarimlari-ve-duvara-monte-bilgisayar-masasi-modelleri

Bu ürünlere 60 TL gibi komik rakamlardan başlayan fiyatlarla bir çok firmanı ürün gamında rastlıyoruz. Çeşitli alış veriş sitelerinde de bir çok farklı tasarım yer alıyor. Ayrıca yine bu tip ürünleri kendi odalarınıza özel olarak yaptırabilirsiniz tabi ki. Bu ürünler hakkında daha fazla fikir sahibi olmak yada kendinize yaptıracağınız özel bir tasarım için hemen alt tarafta yer alan foto galerimizi ziyaret edebilir, buradan hayalinizde ki veya eviniz için en ideal duvara monte çalışma ve bilgisayar masası tasarımını bulabilirsiniz…

EN GÜZEL DUVARA MONTE ÇALIŞMA ve BİLGİSAYAR MASASI TASARIMLARINDAN ÖRNEKLER

Bir önceki yazımız olan Çok Çocuklu Ailelere Çoklu Ranza Tasarımları başlıklı makalemizde çocuk odası, çoklu ranza ve dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.