En Yeni Doğtaş Salon Takımları ve Fiyatları

Salon koltuk takımı modelleri ve fiyatlarını incelemeye tüm hızımızla devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda Doğtaş yeni sezon salon koltuk takımları, görselleri ve Doğtaş salon koltuk takımı fiyat listesini inceliyoruz. Dolayısı ile üzerine titrediğiniz salonunuz için hem şık, hem de konforlu koltuk takımları armaktaysanız burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Doğtaş yeni sezona bir çok ürün gamını güncelleyerek merhaba derken yeni tasarımlar uzun yıllar adından söz ettirecek gibi görünüyor, zira markanın bünyesinde yer alan tasarımcıları hayal gücü sınırlarını zorlayarak inanılmaz güzel ve farklı tasarımlara imza atmayı başarmışlar. Bu bağlamda sonradan pişman olmamak adına mobilya alışverişine çıkmadan hemen önce bir Doğtaş mağazasına uğramanızda fayda var.

Salon koltuk takımları için de aynı durum geçerli… Beatrix, Bilbao, İllion, Destina, İdea ve diğerleri… Hepsi de sektöre neredeyse yarım asrını vermiş bir marka olan Doğtaş’ın bu bilgi ve birikimi ile tasarlanan birbirinden şahane salon koltuk takımları. Eğer aklınızdan şu sıralar konuklarınızı, deyim yerinde ise kıskançlıktan çatır çatır çatlacak şık bir salon koltuk takımı almak geçiyorsa, foto galerimizde görsellerini beğeninize sunduğumuz Doğtaş salon koltuk takımlarına bakmadan geçmemenizi öneririz.

Foto galerimizde ürünlerin görsellerine göz attıktan sonra, mutlaka fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmak istiyeceksiniz, hemen hatırlatalım Doğtaş şu sıralar bu ürünlerde önemli indirimler uyguluyor, bu indirimli fiyatları ise foto galerimizin hemen altında inceleyebilirsiniz…

DOĞTAŞ YENİ SEZON SALON KOLTUK TAKIMLARI FOTO GALERİ

Doğtaş Salon Koltuk Takımı Fiyatları

Doğtaş Lima Salon Takımı 4.690 TL
Doğtaş Lucca Salon Takımı 4.595 TL
Doğtaş Malene Salon Takımı 4.295 TL
Doğtaş Pearl Salon Takımı 4.295 TL
Doğtaş Perfetto Salon Takımı 4.995 TL
Doğtaş Private Salon Takımı 4.995 TL
Doğtaş Sono Salon Takımı 4.195 TL
Doğtaş Beatrix Salon Takımı 5.495 TL
Doğtaş Bilbao Salon Takımı 6.640 TL
Doğtaş Bolton Salon Takımı 6.990 TL
Doğtaş Carina Salon Takımı 4.470 TL
Doğtaş Carlino Salon Takımı 5.625 TL
Doğtaş Country Salon Takımı 5.790 TL
Doğtaş Destina Salon Takımı 4.195 TL
Doğtaş Enzio Salon Takımı 7.325 TL
Doğtaş Idea Salon Takımı 5.745 TL
Doğtaş Illion Salon Takımı 4.625 TL

Burada belirtilen fiyatlar zaman içerisinde Doğtaş salon koltuk takımı kampanya ve indirimlerine, sezon sonu ve yeni sezonlarına göre değişiklik gösterebileceğinden en güncel Doğtaş salon koltuk takımı fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz…

Bir önceki yazımız olan Kilim Mobilya'dan Chester Salon Takımı başlıklı makalemizde chester, kilim mobilya ve salon koltuk takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. En Yeni Doğtaş Salon Takımları ve Fiyatları için yorumda bulun

    En Yeni Doğtaş Salon Takımları ve Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En Yeni Doğtaş Salon Takımları ve Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.