Enza Home 2017 Köşe Takımları ve Fiyatlarına Göz Atın !..

Enza Home bir Yataş markası olarak modern tasarımları ile son zamanlarda müşteri portföyünü oldukça genişletmiş, gönüllere taht kurmuş mobilya üreticilerimiz arasında yer alıyor. Hal böyle olunca da bu markayı yakından takip etmemek neredeyse imkansızlaşıyor. Üstelik son zamanlarında marka ilginç dekorasyon ve mobilya fikirleri sunarak da potansiyel müşterilerine yardımcı oluyor.

Hatırlarsanız bir kaç ay önce Enza Home yatak odası takımları ve fiyatlarını inceleyerek markayı mercek altına almaya başlamıştık. Bu sayfamızda ise Enza Home’un hepsi birbirinden güzel yepyeni köşe takımı tasarımların ve tabii ki fiyatlarını detaylı bir şekilde inceliyoruz. Dolayısı ile hem modern hem de kullanışlı bir köşe takımına ihtiyacınız varise burada beğeni ve bilgilerinize sunduğumuz Enza Home köşe takımlarına mutlaka göz atmanızı öneririz.

Enza Home 2017 yılına girerken tüm ürün gamlarını olduğu gibi köşe takımı ürün grubunu da güncelleyerek yepyeni koleksiyonlarını vitrine çıkardı. Bu koleksiyonlar genel olarak modern tasarımlardan meydana gelirken aralarında bazıları görsel şıklıkları ile diğerlerinden hemen ayrılıyorlar. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise yukarıda resmini gördüğünüz Atlantis köşe koltuk olsa gerek, zira Atlantis Corners ahşap ayaklı, ceviz renk ayakları ile evinizde ki diğer mobilyalara da uyum sağlarken, özel desenli kırlentleri ile de diğer ürünlerden ayrılıyor. Takım 4.520,48  TL yerine %30 indirimli olarak 3.164,34 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Enza Home 2017 köşe takımı ürün gamına eklenen bir diğer ürün ise üst tarafta resmini gördüğünüz Polka. Sade ve şık duruşu ile oturma odalarınıza modernizm getiren Polka, özel tasarım ahşap ayakları ve kırlentleri ile dikkat çekerken, geniş oturumu ile de ekstra rahatlık sağlıyor. Polka köşe takımı da yine %25 indirimli olarak 3.715,83 TL yerine 2.786,87 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

Yine Enza Home 2017 köşe takımları arasında yer alan ve üst tarafta resmini gördüğünüz Toronto ise özellikle dar odalar için köşe takımı arayan okurlarımız için ideal bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. Sağ ve sol kol seçenekleriyle odalarınıza dilediğiniz gibi yerleştirme imkanı sunulan Toronto, şık görünümünün yanında yatak mekanizması ve sandıklı tasarımıyla da aynı zamanda işlevsel bir köşe takımı olarak dikkat çekiyor. Toronto köşe takımı da tıpkı diğer Enza Home corners koleksiyonunda ki ürünler gibi %25 indirimli  olarak 3.286,37 TL yerine 2.464,78  TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Tabi Enza Home 2017 köşe takımı modelleri burada gördükleriniz ile sınırlı değil, hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde diğer Enza köşe takımlarına da göz atabilir, belki de hayalinizdeki köşe takımını burada bulabilirsiniz. Foto galerimizde köşe takımlarının isimleri sırası ile belirtilmiştir. Ürünlerin fiyatlarını merak edecek olursanız foto galerimizin hemen altında yer alan Enza Home 2017 Köşe Takımı Fiyat Listesine bakmanız yeterli olacaktır…

ENZA HOME 2017 KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI FOTO GALERİ

Enza Home Köşe Takımı Fiyat Listesi 2017

Enza Home Ayda Köşe Takımı 3.205,92 TL
Enza Home Blok-S Köşe Takımı 1.897,50 TL
Enza Home Boogie Köşe Takımı 2.245,00 TL
Enza Home Born Köşe Takımı 2.546,23 TL
Enza Home City Köşe Takımı 3.543,45 TL
Enza Home Limbo Köşe Takımı 1.498,65 TL
Enza Home Kanyon Köşe Takımı 1.795,50 TL
Enza Home Mandy Köşe Takımı 1.982,50 TL
Enza Home Mayfair Köşe Takımı 3.094,36 TL
Enza Home Merlin Köşe Takımı 2.967,38 TL

Bir önceki yazımız olan Kilim Mobilya'dan Yeni Moda Edremit Köşe Takımı başlıklı makalemizde edremit, kilim mobilya ve köşe koltuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.