Hiç Bir Yerde Göremeyeceğiniz Harika Asma Tavan Tasarımları

En güzel tavan dekorasyonlarını, evlerinize, salonlarınıza, oturma odalarınıza getirmeye devam ediyoruz arkadaşlar. İddialı bir başlıkla girdiğimiz dekorasyontarz.com’un bu sayfasında hakikaten hiç bir yerde göremeyeceğiniz modern asma tavan tasarımları ile huzurlarınızdayız. Dolayısı ile evinizi yeniden dekore ediyorsanız ve asma tavan uygulamalarını kesinlikle ev dekorasyonunuza dahil etmek istiyorsanız ve biraz da damaklarda farklı lezzetler bırakan, değişik bir şeyler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizi tebrik etmek isteriz, zira hedefi tam 12’den vurdunuz.

Asma tavanlar bundan yaklaşık 10 yıl önce hayatımıza girdi. Daha önceleri, 90’lı yılların sonlarında kartonpiyerler hüküm sürüyordu tavan dekorasyonlarında ve tavan dekorasyonlarının vazgeçilmez malzemeleri idi bu ürünler. Alçıpan gibi mucizevi bir dekorasyon ürünün keşfedilmesi ile birlikte bu hükümdarlık yerini alçıpan asma tavan modellerine bırakmak kaldı.

İlk olarak salon dekorasyonlarının vazgeçilmezi haline gelen ama tavanlar, zaman içerisinde oturma ve yatak odalarına, ardında da evin ıslak zemin haricinde ki tüm alanlarına sirayet etti.

Çocuk ve Genç Odası Asma Tavan Modelleri ile Değişik Tavan Dekorasyon Örnekleri

Şimdiler de çocuk odasından mutfağa, antreden koridora kadar ev dekorasyonun tamamına yayılı olan alçıpan asma tavan sistemleri “maymun iştahı” konusunda dünyanın en meşhur yaratığı olan insanoğlunu sıkmış olacak ki yeni şeyler tasarımcılar yeni şeylerin peşinde düştüler ve gerçekten farklı şeyleri keşfetmeleri hiç uzun sürmedi. Gökyüzü, ağaçlar, dallar, okyanus gibi manzaraların resmedildiği gergi tavanlar, AVM’lerde, muayenehanelerde, ofis ve iş merkezlerinde  boy göstermeye başladı.

Yatak Odaları için En Güzel Asma Tavan Örnekleri ve Yuvarlak Asma Tavan Modelleri

Tabi insanoğlunun bu basit gelişme ile duracağını düşünmek saflık olurdu herhalde, zira dur durak bilmeyen tasarımcılar halen yeni şeylerin peşinde koşuyor, hayal gücü sınırlarını zorlama devam ediyorlar. Bu durumun en güzel örneklerden biri ise bu sayfamızda mercek altına alacağımız ve isimlendirmekte hakikaten zorlandığımız asma tavan modelleri olsa gerek 🙂

Dekorasyontarz.com Alçı Tavan Dekorasyon Örnekleri ve Farklı Asma Tavan Tasarımları

Efendim İngiliz asıllı devasa bir yap ve inşaat firması bildiğimiz alçı asma tavanların genleri ile oynamışlar, üzerlerinde çeşitli deneyler yapmışlar, ölçmüşler biçmişler ve ortaya, yukarıda ki iddialı başlığı atmamıza neden olacak nitelikte, tabi yerinde ise dehşetengiz asma tavan modellerini çıkarmışlar. Rengarenk pleksiglas malzemeyi asma tavanlara entegre etmişler.

Oturma Odası İçin Modern Asma Tavan Tasarımları ve Asma Tavan Renk Tavsiyeleri

Harika bir fikir ile elde ettikleri başyapıt niteliğinde ki bu asma tavanlar sadece güzellikleri ile de konuk olmuyorlar dekorasyontarz.com’un bu sayfasına aynı zamanda ses yalıtımı ve kişiye özel aydınlatma tasarımı yapmanıza da olanak sağlıyorlar. Bu pleksiglas malzemeleri dilediğiniz renkte seçebiliyor, dilediğiniz tarzlarda tavan tasarımınıza eklettirebiliyor ve bu malzemelerin olduğu alanlarını da dilerseniz ışıklandırabiliyorsunuz.  Gerçekten harika bir fikir değil mi, özellikle modern tarzlarda dekorasyonlar için en ideal asma tavan uygulamalarından bir olarak görünüyor…

Modern Oturma Odaları için Asma Tavan Tasarımları ile 2017 Asma Tavan Modelleri

Bu güzel asma tavanlar hakkında verdiğimiz bilgi yeterli umarız arkadaşlar, zira hepinizin heyecanla bu ürünleri yakından görmek istediğinizi tahmin edebiliyoruz. Dolayısı ile sözü daha fazla uzatmıyor ve sizleri hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde bu şahane asma tavan tasarımlarının inanılmaz görselleri ile baş başa bırakıyoruz. Burada bu asma tavanları daha yakından inceleyebilir, modern mekanlarınız için yaptıracağınıza asma tavan tasarımı için ilham alabilirsiniz…

MODERN ASMA TASARIMLARINDAN EN GÜZEL ÖRNEKLER

Bir önceki yazımız olan Salonlar İçin Kare ve Dikdörtgen Asma Tavan Tasarımları başlıklı makalemizde alçı tavan, asma tavan ve salon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.