Hiç Bir Yerde Göremeyeceğiniz Yeni Nesil Duvar Kağıtları

Yeni Nesil 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Farklı dekorasyon tarzlarından hoşlanan, dekorasyonun konusunda biraz uçuk-kaçık fikirlere sahip okurlarımız için ilginç dekorasyon ürünlerine, dekorasyon dünyasına yeni eklenen tasarımlara göz atmaya devam ediyoruz. Bu defa duvarlarına biraz hareket getirmek isteyen, yatak odası, salon, oturma odası gibi mekanların duvarlarında yaratıcı ve sanatsal işler görmek isteyen takipçilerimiz için başlıkta da vurguladığımız gibi hiç bir yerde göremeyeceğiniz harika duvar kağıtlarını mercek altına alıyoruz.

Çok Özel Duvar Kağıdı Tasarımları

Gelişen teknoloji, dekorasyona bakış açısını da tamamen değiştirdi. Bundan 10 – 15 yıl öncesinde dekorasyon bir mekanın güzel görünmesi için sağlanan ögelerin tamamı olarak kabul edilirken, bu gün yurt içi ve yurt dışında ki tasarım stüdyoları, genç iç mimarlar ve bu işi gönül veren idealist dekoratörler dekorasyon olayına bambaşka bir boyut kazandırıyorlar. Yeni tasarımlara imza atıyor, yeni dekorasyon malzemeleri tasarlıyorlar.

Bu Duvar Kağıtları Bildiğiniz Gibi Değil

Bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri ise dekorasyontarz.com’un  bu sayfasında inceleyeceğimiz yeni nesil 3 boyutlu duvar kağıtları olsa gerek. Önümüzde ki yüzyılın dekorasyon anlayışları hakkında ipuçları veren bu yeni duvar kağıtları fotoğraf baskısı ile elde edilirken, duvar dekorasyonuna da yepyeni bir soluk getiriyor.

Nefes Kesen Duvar Kağıdı Desenleri

Etkileyici görünümlerinin yanında bu duvar kağıtlarının son derece sağlıklı ve kullanışlı olduklarını da görüyoruz, zira formaldehit ve kansorolojen madde içermeyen malzemelerden üretilen bu duvar kağıtları küf ve neme dayanıklı, su geçirmez özelliğe sahipler. Dolayısı ile silinebilir ve yıkanabilir duvar kağıtları arasında yer aldıklarını söyleyebiliriz.

Duvar Kağıdı Adına Bildiğiniz Her Şeyi Unutun !..

Henüz örneklerini yeni yeni gördüğümüz, ülkemiz yapı market ve mağazalarında rastlamadığımız bu duvar kağıtlarını şimdilik internet üzerinden satın alabiliyorsunuz, ancak yakın bir zamanda yerli duvar kağıdı satıcılarının da ürün gamında bu tür duvar kağıtlarına rastlayacağımızı düşünüyoruz. Bu nedenle yeni nesil duvar kağıtlarının en ilginç ve en güzel desenlerinden oluşan bir foto galeriyi hemen alt tarafta beğenilerinize sunuyoruz. Foto galerimize giriş yaparak fiyat ve ebat bilgileri de dahil olmak üzere bu duvar kağıtları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz…

Yeni 3D Duvar Kağıdı Modelleri Desenleri Fiyatları

Bir önceki yazımız olan Cafe Restaurant ve Barlar için Süper Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde cafe duvar kağıdı, işyeri duvar kağıdı ve ofis duvar kağıdı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hiç Bir Yerde Göremeyeceğiniz Yeni Nesil Duvar Kağıtları için yorumda bulun

    Hiç Bir Yerde Göremeyeceğiniz Yeni Nesil Duvar Kağıtları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hiç Bir Yerde Göremeyeceğiniz Yeni Nesil Duvar Kağıtları için ilk yorumu yapabilirsin.