İpek Mobilya Yeni Köşe Takımları ve Güncel Fiyatları

Köşe takımları modern dekorasyon tarzlarının yükselişe geçmesi ile birlikte son yılların en tutulan mobilyaları arasında yer alıyor, etrafınızdaki hemen herkes ya bir köşe takımı alıyor yada almak adına araştırma yapıyor. Tıpkı sizin gibi, sizlerde bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen evinizi şık bir köşe takımı ile şımartmak istiyorsunuz.

Bu ürünlere bu kadar fazla talep olunca, mobilya markaları ürün gamlarına eskiden birer ikişer ekledikleri köşe takımlarını şimdilerde beşer, onar adet eklemeye başladılar. Bu durum rekabeti arttırırken, fiyatları düşürüp, sizin gibi köşe takımı almak isteyen tüketicilerin ekmeklerine yağ sürdü.

Bu arada ekonomi yaparak konumuzdan biraz saptık herhalde 🙂 Hemen konuya dönelim, bir çok mobilya markasının ürün gamında bu ürünlerden çokça var. O mobilya üreticilerinden biride İpek Mobilya. Bu sayfamızda evlerine bir köşe takımı almak isteyen dekorasyontarz.com takipçileri için İpek Mobilya yeni köşe takımlarını görselleri ve fiyatları ile birlikte inceliyoruz.

İpek Mobilya gerek yatak odası takımların, gerek oturma gruplarında bu yıl çok farklı tasarımlara imza attı. Özellikle köşe koltuk takımı ürün grubunda bazı ürünler var ki tasarımları ile diğerlerinden hemen ayrışıyorlar. Tıpkı üst resimde gördüğünüz Aral köşe takımı gibi. Özel uygulanan kapitone dikişleri, ahşabın sıcaklığı, özel yumuşak kadife kumaşı ve tasarımıyla evinizde sıcacık köşeler yaratan Aral Köşe Takımı üzerinde 4565,65 TL fiyat etiketi taşıyor.

İpek Mobilya yeni sezon köşe koltuk takımları arasında dikkat çeken bir diğer ürün ise yine yukarı da resmini gördüğünüz Carmel köşe takımı. Tay tüyü köşe takımlarına verebileceğimiz en güzel örneklerden biri olan takım, modern renk kombinasyonu ile dikkat çekerken, KDV indirimi ile birlikte 4117,55 TL fiyat etiketine sahip.

Markanın ürün gamında farklı tasarımların ve etkileyici renk kombinasyonlarının sonu gelmiyor. İşte onlardan biri daha İpek Mobilya Volga köşe takımı… Pastel Mavi üzerine ikinci renk lacivert fitiller ve kırlentler ile sedef krem ahşap klapalar ürünü diğerlerinden farklı kılan özellikler olarak dikkat çekerken, aynı zamanda yatak ve sandık fonksiyonuna sahip Volga köşe takımı 4511,84 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Tabi koskoca İpek Mobilya köşe takımı ürün gamı burada gördükleriniz ile sınırlı değil. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde İpek Mobilya’nın tüm köşe takımlarını isimleri ile birlikte bulacaksınız, ürünlerin fiyatları ise foto galerimizin altında bilgilerinize sunuluyor…

İPEK MOBİLYA EN YENİ KÖŞE TAKIMLARINI İNCELEYİN !..

İpek Mobilya Güncel Köşe Takımı Fiyatları

İpek Mobilya Flower Köşe Takımı 2.985,60 TL
İpek Mobilya Akasya Köşe Takımı 3.093,60 TL
İpek Mobilya Seher Köşe Takımı 2.449,20 TL
İpek Mobilya Esen Köşe Takımı 2.664,00 TL
İpek Mobilya Fyona Köşe Takımı 2.649,60 TL
İpek Mobilya Kanyon Köşe Takımı 3.046,80 TL
İpek Mobilya Lotus Köşe Takımı 3.098,40 TL
İpek Mobilya Pearl Mini Köşe Takımı 1.798,80 TL
İpek Mobilya Selin Köşe Takımı 1.614,00 TL
İpek Mobilya Nova Köşe Takımı 2.881,20 TL

NOT : ürünlerin fiyatlarına berjerler ve puflar dahil değildir.

*Burada belirtilen fiyatlar zaman içerisinde İpek Mobilya kampanya ve indirimleri ile sezon sonu ve yeni sezonlarına göre değişiklik gösterebileceğinden en güncel İpek Mobilya köşe takımı fiyatları ve diğer İpek Mobilya köşe takımlarına göz atmak için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Gül Kurusu Renginde Çok Tatlı Köşe Takımları başlıklı makalemizde gül kurusu köşe takımları ve köşe takımı renk seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. İpek Mobilya Yeni Köşe Takımları ve Güncel Fiyatları için yorumda bulun

    İpek Mobilya Yeni Köşe Takımları ve Güncel Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İpek Mobilya Yeni Köşe Takımları ve Güncel Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.