İpek Mobilya’nın İnanılmaz Yatak Odası Takımlarına Göz Atın !

İpek Mobilya 2017 yatak odası takımları ve fiyatları ile birlikte dekorasyontarz.com sayfalarında sizler için yer alıyor. Yatak odası dekorasyonunuzda mobilyalarınızdan başlayarak köklü bir değişikliğe gitmek üzere iseniz burada göreceğiniz yatak odası takımlarını mutlaka kullanmanızı öneririz, zira hiç bir yerde rastlayamayacağınız neredeyse özel tasarım olarak niteleyebileceğimiz çok güzel yatak odası takımları ile karşılaşacaksınız.

İpek Mobilya yeni yatak odası koleksiyonunda deyim yerinde ise çeyrek asırlık geçmişini ve kendini tamamen aşmış. Başlıkta da belirttiğimiz gibi inanılmaz tasarımlar, farklı kıvrımlar, normlar bu koleksiyon içerisinde nefesleri kesecek güzel bir şekilde yer alıyor.

Yeni sezon İpek Mobilya yatak odası takımları Aral, Atlantis, Drop, Country, Naturel, Nehir, Cyristal, Neva, Opus Rena, Volga, Sema, Opus, Zambak ve Yakut olmak üzere 14 farklı koleksiyondan meydana gelirken bu yatak odası takımlarının hepsinin göz alıcı bir güzelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Lüks Avangard Yatak Odası Modelleri ve İpek Mobilya Atlantis Yatak Odası Takımı

Ancak bazı koleksiyonlar varki İpek Mobilya‘yı zirveye taşıyacak, bu yıl ve önümüzdeki bir kaç yıl boyunca tüm yatak odası takımlarını domine edecek nitelikteler. Bu duruma örnek olarak göstereceğimiz yatak odası takımlarına gelecek olursak, yukarıda resmini gördüğünüz ve etkilendiğinizi rahatlıkla itiraf edebileceğiniz Atlantis yatak odası takımı 🙂

En Güzel İpek Mobilya Yatak Odası Takımlarından İpek Mobilya Crystal Yatak Odası Takımı

Ya da geometri kurallarını hiçe sayan yatak başlığı ve bu yatak başlığında ki ince led aydınlatması ile yatak odalarını modern ötesi alanlara çeviren Cyristal yatak odası takımı

En başta da belirtiğimiz gibi İpek Mobilya yatak odası takımlarının geneli etkileyici tasarımlardan meydana gelirken, diğer yatak odası modellerine de hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde isimleri ile birlikte görebilir, foto galerimizin altındaki İpek Mobilya yatak odası fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.

İPEK MOBİLYA YATAK ODASI MODELLERİ ve RESİMLERİ

İpek Mobilya Yatak Odası Takımları Fiyatları

İpek Mobilya Nehir Yatak Odası Takımı 4908,00 TL
İpek Mobilya Naturel Yatak Odası Takımı 4758,00 TL
İpek Mobilya Crystal Yatak Odası Takımı 5234,40 TL
İpek Mobilya Country Yatak Odası Takımı 5670,00 TL
İpek Mobilya Ayda Yatak Odası Takımı 5670,00 TL
İpek Mobilya Drop Yatak Odası Takımı 5670,00 TL
İpek Mobilya Atlantis Yatak Odası Takımı 5670,00 TL
İpek Mobilya Aral Yatak Odası Takımı 5670,00 TL
İpek Mobilya Zambak Yatak Odası Takımı 4399,20 TL
İpek Mobilya Yakut Yatak Odası Takımı 4273,20 TL
İpek Mobilya Volga Yatak Odası Takımı 7863,60 TL
İpek Mobilya Sema Yatak Odası Takımı 4452,00 TL
İpek Mobilya Rena Yatak Odası Takımı 4464,00 TL
İpek Mobilya Opus Yatak Odası Takımı 5797,20 TL
İpek Mobilya Neva Yatak Odası Takımı 4506,00 TL

Yukarı da bilgilerinize sunulan fiyatlar, İpek Mobilya kampanya ve indirimleri ile yeni sezon ve sezon sonu uygulamalarına zaman içerisinde farklılık gösterebileceğinden en güncel İpek Mobilya yatak odası takımı fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan İstikbal Yeni Yatak Odası Modellerini Vitrine Çıkardı başlıklı makalemizde istikbal, karat ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. İpek Mobilya’nın İnanılmaz Yatak Odası Takımlarına Göz Atın ! için yorumda bulun

    İpek Mobilya’nın İnanılmaz Yatak Odası Takımlarına Göz Atın ! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İpek Mobilya’nın İnanılmaz Yatak Odası Takımlarına Göz Atın ! için ilk yorumu yapabilirsin.