İsor’dan Çok Güzel TV-Duvar Ünitesi Tasarımları

TV- Duvar üniteleri son yılların en fazla satılan mobilya ürünleri arasında. Bu durumu teknolojinin tetiklediğini düşünüyoruz, zira tüplü televizyonlar tarihin karanlık sayfalarına gömülünce, LED, plazma ve LCD  TV’ler de ucuzlayınca herkesin evinde bu tür televiyonlar yer almaya başladı. Eeee sonuçta bu televizyonların üzerine konulacağı bir platform lazım 🙂 Etrafınıza bakın, hemen herkes mobilya alacağında ilk olarak bu tür ürünlere göz atıyor. Etrafınızı bırakın, bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen siz de eviniz için bir duvar ünitesi almayı düşünüyor ve internet üzerinden araştırma yapıyorsunuz muhtemelen 🙂

Öncelikle sayfamıza hoş geldiniz, dekorasyontarz.com olarak TV-duvar ünitesi seçiminize yardımcı olmak adına araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Bu sayfamızda son zamanların yükselen mobilya markası İsor Mobilyanın değişik tasarımlara sahip modern duvar ünitesi tasarımlarına göz atıyor, bu ürünlerin görsellerini ve güncel fiyatlarını da beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

İsor Mobilya yeni sezona tüm ürün gruplarını güncelleyerek girdi. Tabi bu köklü güncelleme harekatından TV-Duvar üniteleri de nasibini aldı. Marka bu grupta yer alan ürünlerine birbirinden şahane, gayet özgün ve hiç bir yerde göremeyeceğiniz tasarımlar ekledi.

Hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde bu öve öve bitiremediğimiz İsor Mobilya yeni sezon TV-Duvar ünitesi modellerine göz atabilirsiniz. Bu görsellerin üzerinde modelleri yazmakta. Ürünlerin fiyatlarını merak eden okurlarımız ise foto galerimizin hemen altında İsor Mobilya TV Ünitesi Fiyat Listesini bulabilirler…

BİRBİRİNDEN ŞAHANE İSOR MOBİLYA DUVAR ÜNİTESİ TASARIMLARI

İsor Mobilya TV Ünitesi Fiyat Listesi

İsor Mobilya Şehzade Duvar Ünitesi 3.700,00 TL
İsor Mobilya Punto TV Ünitesi 2.990,00 TL
İsor Mobilya Hürrem TV Sehpası 1.490,00 TL
İsor Mobilya Country TV Ünitesi 2.490,00 TL 
İsor Mobilya Milano TV Ünitesi 1.290,00 TL 
İsor Mobilya Defne TV Ünitesi 1.590,00 TL 
İsor Mobilya Yakut TV Ünitesi 1.630,00 TL 
İsor Mobilya Mango TV Ünitesi 1.650,00 TL 
İsor Mobilya İnci TV Ünitesi 2.570,00 TL
İsor Mobilya Asya TV Ünitesi 1.490,00 TL 
İsor Mobilya Nil TV Ünitesi 1.690,00 TL 
İsor Mobilya Asos TV Ünitesi 1.280,00 TL
İsor Mobilya Alvin TV Ünitesi 1.190,00 TL 

Bir önceki yazımız olan Kilim Mobilya En Yeni TV-Duvar Üniteleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde duvar ünitesi, kilim mobilya ve tv ünitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.