İstikbal 2017 Köşe Takımları ve İndirimli Fiyatları

İstikbal köşe takımı modelleri ve fiyatları 2017 – Oturma odaları veya modern tarzlarda dekore ettikleri salonlarında bilindik oturma grupları yerine köşe koltuk takımları kullanmak isteyen dekorasyontarz.com okurları için piyasa araştırması yapmaya devam ediyoruz. 2017 Yılında vitrine çıkan köşe takımlarını marka marka model model inceliyor, fiyatları ve özelliklerini bilgilerinize, detaylı görsellerini de beğenilerinize sunuyoruz.

Bu sayfamızda seçtiğimiz marka ise başlıktan da anlayacağınız üzere ülkemizin en önemli mobilya üreticilerinden İstikbal. Evet İstikbal Mobilya’nın 2017 yılında vitrine çıkardığı yepyeni köşe takımlarını için tüm detayları ile birlikte inceliyor, burada sizlerle paylaşıyoruz. Dolayısı ile oturma odanız veya salonunuz için şık ve kaliteli bir köşe oturma grubu satın almak geçiyorsa aklınızdan ve markanızı İstikbal olarak belirlediyseniz, alışverişe çıkmadan hemen önce buradaki ürünlere mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz…

Köşe takımı ürün gamına yeni koleksiyonlar eklemeye hala devam eden markanın yeni köşe takımları çıktıkça bizlerde sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz elbette ancak şu an itibarı ile İstikbal yeni sezona 4 farklı köşe takımı ile merhaba dedi. Bu köşe takımları Almeyra, Orleon, Ronin ve Sole koleksiyonları oldu.

2017 İstikbal köşe takımlarından Almeyra, Bella Mercan-Krem ve Neva Mor-Krem olmak üzere iki farklı renk kombinasyonu ile tüketici karşısına çıkarken, son derece modern bir görünümü olan Almeyra köşe takımının minimalist de bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Takımda kullanılan düğme ve çektirme uygulamaları ise ince bir detay olmasına rağmen bu köşe takımına farklı bir hava katmış. Üçlü ünitesinin kolay bir hareketle yatak olabilmesi ve hem de sandık olarak depolama alanına sahip olması, yine köşe uzanma parçasının da tıpkı üçlü ünite gibi tamamının sandık olarak kullanılabilme ve bu alanında oldukça geniş bir depolama alanı sunması takımı aynı zamanda işlevsel ve kullanışlı da bir ürün haline getiriyor.

İstikbal Almeyra köşe takımının fiyatlarına gelecek olursak takımın iki farklı alternatif ile satıldığını görüyoruz. Bunlardan ilki 1 adet köşe üçlü ve bir adette uzanma ünitesinden oluşan seçenek. Bu seçenek kampanyalar dahilinde 2.421,00 TL yerine 2.178,60 TL fiyat ile satışa sunuluyor. Almeyra köşe takımının diğer alternatifi ise ilk versiyona eklenen berjerle oluşuyor, takımın 1 adet köşe üçlü ve bir adette uzanma ünitesi ve buna ek olarak bir de berjer koltuktan oluşan seçeneği ise 3.184,20 TL yerine 2.865,60 TL fiyat etiket ile satışa sunuluyor.

İstikbal 2017 köşe takımı ürün gamında dikkat çeken bir diğer köşe takımı ise üst tarafta resmini gördüğünüz Ronin köşe takımı. Trend döşemelik kumaş renklerinden Bella Kahve-Krem ve Rustik Su yeşili-Krem gibi iki farklı renk kombinasyonu seçeneği ile vitrine çıkan Ronin köşe takımı da şık görünümünün yanında yerden yüksek ayak yapısı, yatak olabilme özelliği ve tıpkı Almeyra köşe takımı gibi geniş depolama çözümleri sunan sandıklı yapısı ile kullanışlı bir köşe takımı olarak dikkat çekiyor.

İnceleme yazımızın 3. paragrafında da belirtiğimiz gibi İstikbal 2017 sezonuna sadece burada gördüğünüz köşe takımları ile giriş yapmadı. Ürün gamını hali hazırda güncellemeye devam eden markanın diğer köşe takımlarını da tıpkı burada ki gibi özellikleri ve fiyatları ile birlikte hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde bir araya getirdik. Foto galerimize girerek bu köşe takımlarını görselleri ile birlikte inceleyebilir, görseller eşliğinde sunulan fiyat bilgilerinden de haberdar olabilirsiniz…

İSTİKBAL 2017 KÖŞE TAKIMI MODELLERİ ve FİYATLARINI İNCELEYİN !..

Makalemiz ve foto galerimiz içerisinde belirttiğimiz fiyatlar İstikbal köşe takımı kampanya ve indirimleri ile markanın yeni sezon ve sezon sonu politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden İstikbal köşe takımı güncel fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Yılının En Güzel Köşe Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizde alfemo, bellona ve enza hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

  • istikbal köşe takımı fiyatı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İstikbal 2017 Köşe Takımları ve İndirimli Fiyatları için yorumda bulun

    İstikbal 2017 Köşe Takımları ve İndirimli Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İstikbal 2017 Köşe Takımları ve İndirimli Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.