İstikbal 2017 Yatak Odası Takımları ve Kampanyalı Fiyatları ile BURADA !..

2017 yatak odası takımları ve fiyatlarını incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda ülkemizin lider mobilya markalarından İstikbal’in yeni sezonda vitrine çıkardığı yatak odası takımlarını masaya yatırıyor, başlıktan da anlayacağınız gibi özellikleri ve fiyatları ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz. Bu nedenle eğer evlilik hazırlığı yapıyor ve mobilyaya ihtiyacınız var ise ya da eskiyen yatak odası takımının artık değişme zamanının geldiğini düşünüyorsanız burada beğeni ve bilgilerinize sunduğumuz yatak odası takımlarına mutlaka göz atmanızı öneririz.

İstikbal 2017 yılına hemen tüm ürün gamlarını güncelleyerek sağlam bir giriş yaptı. Yepyeni koleksiyonlar markanın vitrinlerinde potansiyel müşteriler buluştu. Tabi tüm ürünler de olduğu gibi yeni yatak odası takımları da hemen her yıl olduğu gibi bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Markanın zaten geçtiğimiz yıldan kalan harika koleksiyonları varken, bir de bu yılın kataloğuna eklenen Orleon, Elizya, Elita ve Side gibi koleksiyonlar muhtemelen rakiplerinin gözü korkutmuştur. Dolayısı ile gelin daha fazla zaman kaybetmeyelim ve bu yatak odası takımlarını detaylı olarak incelemeye başlayalım…

İstikbal yeni yatak odası takımları arasında en çok dikkat çeken modellerden biri üst tarafta resmini gördüğünüz Elite yatak odası takımı, modern ve klasik çizgilerin birleştiği avangart tasarımı ile İstikbal’in üst düzey tasarıma sahip ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Takımın genel renk konfigürasyonuna baktığımızda beyaz rengin ağırlıkta olduğunu görüyoruz, fakat takım da beyaz üzerine Highgloss fil dişi renk uygulaması ve altın sarısı renk kombine edilerek görsel zenginlik arttırılmış. Bu görsel şölen, ünite kapakları üzerinde yer alan bronz renkli aynası ve şık kulp detayları ile zirveye taşınmış. Gardırop,içerisinde elbiselerin depolanabilmesine olanak sağlayan, iç çekmece, raflı bölmeler ve elbise askılıkları kullanılarak fonksiyonelliği arttırılan Elite yatak odası takımının görsel zenginliğin yanında işlevselliği ve fonksiyonu da beraberinde sunan bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Alışılmışın dışında bir çizgiye sahip olan Elite Yatak Odası Takımı 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgü kapılı olmak üzere 3 farklı gardırop alternatifi ile satışa sunulurken, İstikbal ve KDV İndirimi kampanyaları dahilinde, 5 kapılı gardıroba sahip takımın 6.364,20 TL yerine 5.729,40 TL, 6 kapılı gardırop seçeneğinin 6.664,20 TL yerine 5.999,40 TL ve sürgü kapılı Elite yatak odası takımının fiyatının ise 6.664,20 TL yerine 5.999,40 TL fiyat etiketleri ile satışa sunulduğunu söyleyebiliriz.

Modern tasarımlardan hoşlananların dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran bir diğer İstikbal 2017 yatak odası koleksiyonu ise alt tarafta resmini gördüğünüz Orleon yatak odası takımı oldu. İşlevsel bir tasarım anlayışı ile yorumlanarak zarafet ve estetiğin bir arada sunulduğu Orleon yatak odası takımının renk konfigürasyonunda ise gövdede meşe, kapaklarda da cappucino renk kullanılmış. Kapak kenarlarında ki boya baskısı ise takımı bambaşka bir boyuta taşımış.

İstikbal Orleon yatak odası takımının fiyatlarına gelecek olursak, bu takımında sürgü kapaklı, 5 kapılı ve 6 kapılı alternatiflerle satışa sunulduğunu görüyoruz. Takımın 5 kapılı gardıroba sahip seçeneği 4.512,00 TL yerine 4.062,00 TL, 6 kapılı gardırop seçeneğinin 4.806,60 TL yerine 4.327,20 TL ve sürgü kapılı Orleon yatak odası takımının fiyatının ise 4.665,60 TL  yerine 4.200,60 TL fiyat etiketleri ile satışa sunulduğunu söyleyebiliriz.

İstikbal 2017 yatak odası takımı koleksiyonu sadece burada gördükleriniz ile sınırlı değil, hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde markanın diğer yeni yatak odası takımlarını da detaylı görsellerini inceleyebilir, bu görseller eşliğinde fiyatları ve kampanya indirimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İSTİKBAL 2017 YATAK ODASI TAKIMLARI ve KAMPANYALI FİYATLARI

Yukarı da ve foto galerimiz içerisinde verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde kampanyaların sona ermesi, Yeni İstikbal kampanya ve indirimleri ile markanın sezon sonu yada yeni sezon politikalarına göre farklılık gösterebileceğinden İstikbal 2017 güncel yatak odası takımı fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz…

Bir önceki yazımız olan 2017 Yılının En Güzel Yatak Odası Takımları başlıklı makalemizde alfemo, bellona ve doğtaş hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. İstikbal 2017 Yatak Odası Takımları ve Kampanyalı Fiyatları ile BURADA !.. için yorumda bulun

    İstikbal 2017 Yatak Odası Takımları ve Kampanyalı Fiyatları ile BURADA !.. için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İstikbal 2017 Yatak Odası Takımları ve Kampanyalı Fiyatları ile BURADA !.. için ilk yorumu yapabilirsin.