İstikbal Yeni Yatak Odası Modellerini Vitrine Çıkardı

İstikbal Karat Yatak Odası Takımı bu sayfamızda beyaz yatak odası modellerinden hoşlananlar için kendine yer buluyor. Aynı zamanda İstikbal 2017 yatak odası takımları arasında bu şık takımı, artık “beni bırak sen yoluna devam et” diyen yatak odası mobilyalarını tarihin karanlık sayfalarına gömüp, yeni bir yatak odası takımı almak isteyen veya evlilik hazırlığı içerisinde olup da mobilya çeyizi bakınmakta olan dekorasyontarz.com takipçileri için detaylı olarak, her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte inceliyoruz.

Bundan bir kaç ay önce, İstikbal 2017 yatak odası takımlarından Rustik yatak odası ve Gold yatak odası takımlarını masaya yatırmış burada beğenilerinize sunmuştuk. İtiraf etmek gerekirse bu takımların tadına da doyamamıştık hani. Aranızda bu şık takımları görmeyenler varsa yatak odası takımlarının isimlerinden verilen linklerden mutlaka görmelerini öneririz.

Aradan geçen zaman içerisinde İstikbal yatak odası ürün gamına yeni ürünler eklemeye ve bu ürünleri 2017 etiketi ile müşterilerine sunmaya başladı. Bu yatak odası takımlarından ilki ise şimdi göz atacağımız Karat Yatak Odası Takımı oldu.

Bildiğiniz üzere son zamanların en tutulan mobilya renklerinin başında beyaz renk geliyor ki İstikbal Karat yatak odası da beyaz gibi etkileyici ve şık bir rengin hakimiyeti altında. Beyaz rengin verdiği ferahlık hissinin yanında kullanılan çeşitli dekoratif uygulamaları ile oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahip olan Karat yatak odası takımı, klasik çizgilerin birleştiği modern-avangard tasarımı ile dikkat çekiyor.

İstikbal’in üst düzey yatak odası takımları arasında yer alan Karat yatak odası, tercihinize göre, sürgü kapılı, 6 kapılı ve 5 kapılı gardırop alternatifleri satışa sunuluyor. Foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz  takımının, 5 kapılı seçeneği 5.241,60 TL fiyatla satışa sunulurken, 6 kapılı seçeneği üzerinde 5.768,40 TL fiyat etiketi taşıyor. Sürgü kapılı Karat yatak odası takımını beğenecek olursanız 5.598,60 TL ödemeniz gerekiyor. Şimdi, hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisindeki görsellere göz atabilir ürün hakkında daha fazla bilgi ve güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz…

İSTİKBAL 2017 YATAK ODASI TAKIMLARNDAN KARAT

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Takımlarında Çok Değişik Renkler başlıklı makalemizde dekorasyon, mobilya ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.