İstikbal’den Chester Tarzı Yepyeni Koltuk Takımı

İstikbal 2017 koltuk takımı modelleri ağır ağır vitrinlerde boy göstermeye başladıkça bizlerde bu yepyeni koltuk takımlarını dekorasyontarz.com sayfalarında, evlilik hazırlığı yapan, yeni eve yeni mobilyalar ile girmek isteyen veya eskiyen mobilyalarını yenilemek, modernize etmek isteyen takipçilerimiz için detaylı olarak inceliyor ve burada paylaşıyoruz.

Bu sayfamızda İstikbal 2017 koltuk takımı modelleri arasına henüz eklenen Santiago Koltuk Takımına göz atıyor, her zaman olduğu gibi özellikleri, fiyatları ve görselleri ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

Chester tarzından hoşlanır mısınız, bol bol kapitone, barok bir atmosfer sizi cezbeder mi bilemeyiz ancak İstikbal’in en yeni koltuk takımı Santiago’yu görünce haz etmiyorsanız bile bundan böyle çok seveceğinizi düşünüyoruz. Zaten şu sıralar oldukça eski bir tarz olan chester trend haline geldi. Dikkat ederseniz mobilya üreticileri koltuk takımı modelleri arasına bu tarz takımlardan birer ikişer eklemeye başladılar. Bu duruma verebileceğimiz en bariz örnek Bellona Elantara koltuk takımı olabilir. Gerçekten hoş bir koltuk takımıydı. Görmediyseniz ve chester tarzı ilginizi çekiyorsa Elantra koltuk takımına da mutlaka göz atmanızı öneririz.

Anlayacağınız bu tarz birdenbire moda haline geldi ve şimdi beğenmediğiniz bu tip bir koltuk takımı ile bir gün bir yerlerde karşılaştığınızda bayılacağınızı düşünüyoruz. Genelde böyle olur çünkü bir ürünü veya tarzı sevmezsiniz, ancak 3 gün sonra trend olunca neden o zaman sevmediğinizi anlayamazsınız 🙂

Gelelim İstikbal’in Santiago  koltuk takımına… Chester tarzının doğasından kaynaklı olarak takıma, kol ve sırt kısmında yer alan düğme, gerçek çektirme ve kapitone uygulamaları ile ayrıcalıklı bir görünüm sağlanmış. Yine chester tarzına uygun tasarlanmış ayakları, krem ve ceviz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile satışa sunulmuş.

Aşağıda yer alan foto galerimizde görsellerini yakından inceleyebileceğiniz takım iki farklı alternatif ile vitrine çıkıyor. 1 adet üçlü kanepe, 1 adet ikili kanepe ve 2 adette berjerden meydana gelen Santiago koltuk takımı üzerinde şu an itibarı ile 7.390,20 TL fiyat etiketi taşırken, 2 adet üçlü kanepe, 1 adet ikili kanepe ve 2 adette berjerden oluşan delüks takım 7.590,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

İSTİKBAL CHESTER KOLTUK TAKIMI SANTIAGO GÖRSELLERİ

(Bu fiyatlar kampanyalara bağlı olarak değişebileceğinden en güncel fiyatlara bu adresten ulaşabilirsiniz)

Bir önceki yazımız olan Mondi'den Geleneksel Bir Koltuk Takımı Vetro başlıklı makalemizde koltuk takımı, mondi ve oturma grubu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. İstikbal’den Chester Tarzı Yepyeni Koltuk Takımı için yorumda bulun

    İstikbal’den Chester Tarzı Yepyeni Koltuk Takımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İstikbal’den Chester Tarzı Yepyeni Koltuk Takımı için ilk yorumu yapabilirsin.