İstikbal’den Çok Zarif Mini Bahçe Mobilyaları

İstikbal mini bahçe takımları ve fiyatları, bu defa bahçe ve balkon mobilyası aramakta olan  takipçilerimiz için dekorasyontarz.com tarafından detaylı olarak inceleniyor. İstikbal’in en güzel bahçe mobilyaları arasında yer alan bu şık takımları sizlerle, daha doğrusu bahçeli evleri olan şanslı olarak tabir ettiğimiz, hiç kıskanmadığımız okurlarımızla buluşturuyoruz 🙁

Onları kıskandığımızı hiç belli etmeden, yaşadığımız beton apartman dairesinden çıkıp İstikbal bahçe reyonunda gezinirken onlar içinde bir iyilik yapalım ve şu ürünleri bir araya getirip sayfalarımızda yayınlayarak fikirler verelim dedik. Kötü etmedik muhtemelen, zira bahçeli bir eve sahip takipçilerimiz şu anda buradalar ve güzel bahçeleri için şık mobilyalar arıyorlar.

2016 Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları İstikbal Bukle Mini Bahçe Takımı

O halde sözü daha fazla uzatmayalım ve hemen anlatmaya başlayalım diyeceğiz ama bu bahçe ve balkon mobilyaları o kadar güzel ki nereden başlayacağımız da muamma. En iyisi bir sınıflandırma yapalım, mesela bahçe için köşe takımı bakınıyor sanız, şöyle masalı, rattan ve konfolu bir şey o zaman İstikbal Bukle bahçe köşe takımını önerebiliriz.

İstikbal Solar Mini Takım Resimleri ve Fiyatları 2016 Yeni Moda Beyaz Bahçe Mobilyaları

Diğer mini bahçe takımlarını zaten biliyorsunuz, iki berjer, bir ikili ve ortada şık bir sehpa. Ancak olay bu kadar basit değil, zira İstikbal bu basit olarak nitelendirebilecek ünitelere öyle farklı bir açıdan bakmış ki başlıkta da belirttiğimiz gibi öyle zarif tasarlamış ki İstikbal tasarımcılarını tebrik etmemek elde değil 🙂

İstikbal 2016 Bahçe Mobilya Modelleri Aqua Mini Bahçe Takımı İstikbal

Burada sizlere Mayorka’yı, Solar’ı, Aqua’yı tek tek anlatmak isterdik ancak bu çok uzun sürecektir, bizlerde bu ürünleri foto galerimizde bir araya getirip, üzerlerine de isimlerini yazarak beğenilerinize, Ürünlerin fiyatlarını da foto galerimizin hemen altında bilgilerinize sunduk…

İSTİKBAL MİNİ BAHÇE MOBİLYALARINA GÖZ ATIN !..

İstikbal Mini Bahçe Mobilya Fiyatları

İstikbal Bahçe Mobilyaları Solar Mini Takım 3.098,40 TL
İstikbal Bahçe Mobilyaları Mayorka Mini Takım 3.583,20 TL
İstikbal Bahçe Mobilyaları Bukle Mini Takım 5.510,40 TL
İstikbal Bahçe Mobilyaları Aqua Mini Takım 2.904,00 TL
İstikbal Bahçe Mobilyaları Bukle Köşe Takımı 6.550,80 TL

İstikbal sezon sonu ve yeni sezon politikaları ile İstikbal kampanya ve indirimlerine göre bu fiyatlar zaman içerisinde farklılık gösterebileceğinden ürünlerin en güncel İstikbal bahçe mobilyası fiyatlarına Bu Adresten ulaşabilirsiniz !..

Bir önceki yazımız olan Ikea'dan Basit ve Çok Hoş Bahçe-Balkon Mobilyaları başlıklı makalemizde bahçe, ikea ve masa sandalye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. İstikbal’den Çok Zarif Mini Bahçe Mobilyaları için yorumda bulun

    İstikbal’den Çok Zarif Mini Bahçe Mobilyaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İstikbal’den Çok Zarif Mini Bahçe Mobilyaları için ilk yorumu yapabilirsin.