Kampanyalı Yatak Odası Takımları ile Konfor Mobilya

Konfor Mobilya 2018

Konfor Mobilya Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları İndirimli Yatak Odası Takımları – Yatak odası takımınız iyice eskidi yada yakın zamanda düğün var ve çeyizlik mobilya bakınıyorsunuz. Yoksa neden kampanyalı yatak odası takımlarının yer aldığı bir sayfada olacaksınız ki ?

Konfor Mobilya’da %50 İndirim Var

Eğer bu tahminimiz doğru ise sizde doğru yerdesiniz değerli dekorasyontarz.com okurları, zira bu sayfamızda son günlerde TV reklamları ile sık sık karşımıza çıkan Konfor Mobilya’nın %50 indirim kampanyasına dahil olan yatak odası takımlarını sizler için her zaman olduğu gibi görselleri, özellikleri ve fiyatları ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz. Dolayısı ile yeni bir yatak odası takımına ihtiyacınız var ise burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Konfor Mobilya Caruzel Yatak Odası Takımı

Konfor Mobilya 2017-2018 kreasyonunda hakikaten sansasyonel ürünlere yer vermiş. Özellikle yatak odası takımları çok çarpıcı ki bu etkileyici tasarımlara sahip yatak odası takımlarından biri ve en ünlüsü de Caruzel yatak odası takımı.

Takım koyu tonlarda ki doğal ahşap renklerinin hakimiyeti ile vitrine çıkarken, üniteler üzerinde ki özel işçiliğe sahip süslemeler takıma bambaşka bir görünüm kazandırmış. Caruzel yatak odası takımını diğer yatak odası modellerinden ayıran farklı cibinlik tasarımı ise tek kelime ile harika.

Konfor Mobilya Caruzel Yatak Odası Takımı Fiyatları 

Şık görünümünün yanında konforlu ve kullanışlı bir yatak odası takımı olarak da dikkat çeken Caruzel yatak odası takımı tüketici ihtiyaçlarına göre 6 kapılı sürgülü gardırop ve 4 kapılı sürgülü gardırop alternatifi ile satışa sunuluyor. Takımın 6 kapılı sürgülü gardırop seçeneği cibinliksiz olarak 5.372,37 TL fiyat etiketine sahip. 4 kapılı sürgülü gardırop alternatifli Caruzel yatak odası takımı ise yine cibinliksiz olarak 5.098,48 TL fiyat ile satışa sunuluyor. Eğer cibinlik isterseniz bu rakamlara 2.049,80 TL daha eklemeniz gerekiyor. Tabi bu rakamlar kampanya dahilinde indirilmiş fiyatlar.

İnanılmaz Güzel Bir Yatak Odası Tasarımı

Konfor Mobilya’nın yatak odası takımları arasında dikkat çeken bir diğer ürün ise hiç şüphesi Lori Yatak odası takımı. Cibinlikli yatak odası takımları arasında yer alan bu takım, özellikle açık renkli mobilyalardan hoşlananların mutlaka görmesi gereken ürünler arasında yer alan Lori yatak odası takımı, tıpkı yukarıda incelediğimiz Caruzel yatak odası takımı gibi sıra dışı cibinlik tasarımı ile adeta göz kamaştırıyor.

Konfor Mobilya Lori Yatak Odası Takımı Fiyatları

Yine 6 kapaklı sürgülü gardırop ve 4 kapaklı sürgülü gardırop seçenekleri ile vitrine çıkan Lori yatak odası takımının fiyatlarına gelecek olursak… Efendim eğer bu yatak odası takımında 6 kapaklı sürgülü gardırop isterseniz ödeyeceğiniz rakam 5.833,02 TL olarak görünüyor. 4 Kapaklı sürgülü gardıroplu Lori yatak odası takımını seçecek olursanız ise 5.525,26  TL ödemeniz gerekiyor. Tabi bu rakamlara yine cibinlik dahil değil. Eğer cibinlik almak isterseniz bu fiyatlara ek olarak 1.840,78 TL daha ödemeniz gerekiyor. Tabi yine bu fiyatlar indirim dahilinde.

Konfor Mobilya İndirimli Yatak Odası Takımlarına Göz Atın !..

Elbette ki Konfor Mobilya yatak odası takımları burada gördükleriniz ile sınırlı değil. Her zaman olduğu gibi hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde diğer Konfor Mobilya yatak odası takımlarını da inceleyebilir, görselleri eşliğinde fiyat bilgileri hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

KONFOR MOBİLYA YATAK ODASI TAKIMLARI ve FİYATLARI

Yukarı da ve foto galerimiz içerisinde verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Konfor Mobilya indirim ve kampanyalarına bağlı olarak farklılık gösterebileceğinden en güncel Konfor Mobilya yatak odası takımı fiyatlarına bu adresten de göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kilim Mobilya 2017 Yatak Odası Takımları ile Göz Kamaştırıyor başlıklı makalemizde 2017, kilim mobilya ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Kampanyalı Yatak Odası Takımları ile Konfor Mobilya için yorumda bulun

    Kampanyalı Yatak Odası Takımları ile Konfor Mobilya için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kampanyalı Yatak Odası Takımları ile Konfor Mobilya için ilk yorumu yapabilirsin.