Kaşmir Halı 2018 Modelleri ile Nefes Kesiyor !..

Kaşmir Halı Yeni Sezon

Kaşmir Halı Modelleri ve Fiyatları 2018 Halı Modelleri En Güzel Salon Halıları Modern Halı Desenleri – Halı dekorasyonunu gözden geçiren, salonlarına, oturma odalarına, antre ve koridorlarına yeni halılar isteyen dekorasyontarz.com takipçileri en yeni halı modellerine göz atmaya devam ediyoruz arkadaşlar.

Kaşmir Halı 2018 Modelleri

Bu sayfamızda sansasyonel renk ve desenleri ile dikkatleri bir anda üzerine çeken Kaşmir Halının yepyeni koleksiyonlarını sizler için ebatları, özellikleri, renkleri, desenleri ve tabi ki fiyatları ile detaylı olarak inceliyor, bu güzel halılar hakkında her şeyi beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz. Eğer şu sıralar aklınızdan güzel bir halı satın almak geçiyorsa burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kaşmir Halı Premium Koleksiyonu

Önümüzde ki yıla damgasını vuracağını düşündüğümüz halı modelleri Kaşmir Halı Premium koleksiyonu içerisinde saklı. Koleksiyon Gold, Elegance, Hanzade ve Gala serilerinden meydana gelirken, bu seriler içerisinde ki desenleri olun hiç bir yerde göremeyeceğinize emin olabilirsiniz. Dolayısı sözü daha fazla uzatmadan Kaşmir Halı’nın bu koleksiyonun detaylı olarak incelemeye başlayalım ne dersiniz.

Lüks Salonlar İçin Kaşmir Halı Gold

Asalet ve zarafetin bir arada sunulduğu Gold serisi kaliteleri saraylardan fırlamış gibi duruyor. Koleksiyon da o kadar şık salon halıları var ki salonlarınızı sadece bu halılar ile bir saray odasına çevirmeniz içten bile değil. Eğer klasik – avangart tarzda, salon dekorasyonunuza ağırlık katmasını istediğiniz bir halı tasarımı var sa Gold koleksiyonu sizler için biçilmiş kaftan gibi görünüyor.  En büyük salon halısı 195 X 290 cm ölçüleri, 5,66 m² ebatında olan Gold serisi halıların fiyatı ise 2.137,50 TL. Tabi bu rakam üzerinden böyle büyük bir halıyı Kaşmir Halı kampanyaları dahilinde 1+8 taksit fırsatı ile de satın alabilirsiniz.

Klasik Saçaklı Halı Sevenler İçin Elegant

Kaşmir Halı Premium Koleksiyonu Elegant serisi ise daha çok klasik tarzlarda halıları seven okurlarımız için ideal bir seçim olarak görünüyor. İpek tuşeli, modalen iplik kullanılarak üretilen bu serinin en güzel özelliklerinden biri ise toz tutmaması 🙂 Serinin fiyatına gelecek olursak, efendim Elegant serisi en büyük salon halısı yine 195 X 290 cm ölçüleri, 5,66 m² ebatında. Bu halının fiyatı ise 2.205,00 TL. Tabi yine peşin fiyatına taksit kampanyasından yararlanabiliyorsunuz.

Muhteşem Salon Halıları Kaşmir Halı Hanzade Serisi

Yine ipek tuşeli ve parlak iplik kullanılarak üretilen Hanzade serisi de salonlarınıza hitabediyor. Son derece güzel renk ve desenlere sahip olan bu koleksiyonda Kaşmir Halı “Tozum Yok” teknolojisine sahip olduğundan toz tutmuyor. Ürünün 195 X 290 cm ölçüleri, 5,66 m² ebatına sahip en büyük salon halısı ise üzerinde 2.128,50 TL fiyat etiketi taşıyor.

Salonlar İçin Çok Güzel Halılar Kaşmir Halı Gala Serisinde

Yine dekorasyonuna, tonla para harcayıp bir dünya emek vererek harcadığınız salonlarınızın güzelliğine güzellik katacak Kaşmir Halı serilerinden biri olan Gala serisi ise içerisinde her ne kadar modern desenlere sahip kaliteler bulundursa da zarif desenleri ile adeta göz kamaştırıyor. Koleksiyonun 195 X 290 cm ölçü ve 5,66 m² ebatına sahip en büyük salon halısı ise 1.575,00 TL fiyat etiketi ile Kaşmir Halı satış noktalarında sizleri bekliyor.

Kaşmir Halı Yeni Sezon Modellerini Görmeden Halı Almayın !..

Gördüğünüz gibi Kaşmir Halı Premium koleksiyonu genel olarak salonlara hitab eden avangart ve klasik desenlere sahip. Ancak Kaşmir Halı 2018 modelleri arasında Premium koleksiyonundan hariç daha bir çok farklı koleksiyon var ve emin olun bu koleksiyonlar sadece salonlarınıza değil, koridorlarınıza, antrelerinize, oturma odalarınıza da hitabediyor. Gayet modern desenlerin de yer aldığı bu halıları da görmek ve görselleri eşliğinde fiyatları ve ebatları hakkında da fikir sahibi olmak için hemen alt tarafta yer alan foto galerimizi ziyaret etmenizi öneririz.

KAŞMİR HALI 2018 MODELLERİ DESENLERİ ve FİYATLARI

Yukarıda ve foto galerimiz içerisinde verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Kaşmir Halı sezon sonu ve yeni sezon politikaları ile Kaşmir Halı indirim ve kampanyaları dahilinde farklılık gösterebileceği için BURADAN en güncel Kaşmir Halı fiyatlarını inceleyebilirsiniz….

Bir önceki yazımız olan Marka Marka Yuvarlak ve Oval Halı Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017, daire halı ve oval halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kaşmir Halı 2018 Modelleri ile Nefes Kesiyor !.. için yorumda bulun

    Kaşmir Halı 2018 Modelleri ile Nefes Kesiyor !.. için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kaşmir Halı 2018 Modelleri ile Nefes Kesiyor !.. için ilk yorumu yapabilirsin.