Kelebek Mobilya En Yeni Yatak Odaları ve Fiyatları

Modern ve şık bir yatak odası takımı ararken dekorasyontarz.com’un bu sayfasınıa uğradıysanız, öncelikle hoş geldiniz, sizleri tebrik etmek isteriz, zira bu sayfamızda tamda aradığınız tarzlarda yatak odası takımlarının en yenilerini görselleri ve fiyatları ile birlikte bulacaksınız. Çünkü bu sayfamızda modern modüler mobilya denilince akla gelen ilk markalarından Kelebek Mobilya yeni sezon yatak odası takımları ve fiyatlarını sizler için inceliyoruz.

Neredeyse cumhuriyet tarihimiz kadar eski bir mobilya üreticisi olan Kelebek Mobilya yeni yılla birlikte tüm ürün gamlarında güncellemeye gitti. Yatak odası takımlarına da yılların deneyimi ile yepyeni yatak odası takımları ekledi. Markanın yeni sezonda vitrine çıkardığı bu yeni yatak odası takımları genel olarak modern tasarımlara sahipken, bu sezon Kelebek Mobilya yatak odası takımlarında işlevsel özelliklerin daha ön planda olduğunu görüyoruz.

Bu sezon Kelebek Mobilya yatak odası ürün grubuna eklenen ürünlerden en çok dikkat çekeni hiç şüphesiz üst tarafta resmini gördüğünüz Angelic yatak odası takımı olsa gerek, zira takım beyaz ile harmanlanan eskitme meşe yüzeyi ile dikkatleri üzerine çekerken, son derece sıcak ve samimi bir görünüme sahip. Kelebek Mobilya Angelic yatak odası takımının fiyatı ise KDV indirimleri ile birlikte 7.760,00 TL olarak görünüyor.

Kelebek Mobilya yeni yatak odası takımları arasına eklenen bir diğer ürün ise üst tarafta resmini gördüğünüz Ilia yatak odası takım. Kelebek Mobilya Ilia yatak odası takımı ise sürprizlerle dolu bir ürün. En küçük yatak odalarına bile sakinlik kazandıracak tasarım çizgilerine ve fonksiyonelliğe sahip olan takımda dikkat çekici detaylar var. Takımın şu an itibarı ile fiyatı ise 4.997,00 TL.

Bulia yatak odası takımı da yepyeni Kelebek Mobilya yatak odası takımlarında biri olarak karşımıza çıkıyor. Beyaz yatak odası takımlarından hoşlananlar için ideal bir tercih olacağını düşündüğümüz Bulia yatak odası takımının şık görüntüsü yanında kullanım kolaylığı sağlayan yüksek ayakları, geniş bir kullanım alanı yaratan led ışıklı dolabı, geni bir depolama alanına sahip bazalı karyolası ile işlevsel bir yatak odası takımı olarak da dikkat çekiyor. Kelebek Mobilya Bulia yatak odası takımının fiyatı ise 8.694,00 TL.

Tabi Kelebek Mobilya yatak odası ürün gamında ki modeller burada gördükleriniz ile sınırlı değil, zira marka zarafeti çağdaşlıkla, inceliği kaliteyle buluşturan şık ve sadeliğin romantik kombinasyonlarından meydana gelen bir çok yatak odası takımı tasarlamış. Dolayısı yatak odası için mobilya kararınızı vermeden önce alt tarafta yer alan foto galerimizde ki diğer Kelebek Mobilya yatak odası takımlarını da incelemenizi öneririz. Ürünlerin modelleri resimler üzerinde ve etiketlerinde yazmakta. Kelebek yatak odası takımlarının fiyatlarını ise foto galerimizin hemen altında bulabilirsiniz…

KELEBEK MOBİLYA YENİ SEZON YATAK ODASI TAKIMLARINA GÖZ ATIN !.. 

Kelebek Mobilya 2016 Yatak Odası Fiyat Listesi

Kelebek Mobilya Picos Yatak Odası Takımı 5.532 TL
Kelebek Mobilya Nigero Yatak Odası Takımı 5.251 TL
Kelebek Mobilya Semperi Yatak Odası Takımı 6.636 TL
Kelebek Mobilya Sonora Yatak Odası Takımı 8.915 TL
Kelebek Mobilya Colias Yatak Odası Takımı 7.757 TL
Kelebek Mobilya Gorgon Yatak Odası Takımı 8.120 TL
Kelebek Mobilya Monar Yatak Odası Takımı  8.139 TL
Kelebek Mobilya Parvula Yatak Odası Takımı  6.181 TL
Kelebek Mobilya Lace Yatak Odası Takımı 4.322 TL
Kelebek Mobilya Imperia Yatak Odası Takımı 12.349 TL
Kelebek Mobilya Copulus Yatak Odası Takımı 7.485 TL
Kelebek Mobilya Falter Yatak Odası Takımı 5.973 TL

Yukarıda verilen fiyatlar zaman içerisinde Kelebek Mobilya yatak odası kampanya ve indirimleri ile sezon sonu ve yeni sezonlarına göre değişiklik gösterebileceğinden en güncel Kelebek Mobilya yatak odası takımı fiyatlarına göz atmak için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Bellona Kampanyalı Yatak Odaları ve Fiyatları 2017 başlıklı makalemizde bellona, indirim ve kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Kelebek Mobilya En Yeni Yatak Odaları ve Fiyatları için yorumda bulun

    Kelebek Mobilya En Yeni Yatak Odaları ve Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kelebek Mobilya En Yeni Yatak Odaları ve Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.