Kelebek Mobilya Yeni Oturma Grupları ve Fiyatları

Oturma odalarınız için en güzel oturma grubu modellerini bulmak adına deyim yerinde ise piyasa araştırması yapmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda Yılların eskitemediği modüler mobilya markamız Kelebek Mobilya yeni sezon oturma odası takımlarına göz atıyor, Kelebek Mobilya en yeni oturma grubu modelleri ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz efendim. Dolayısı ile hem konforlu, hem kaliteli hem de kullanışlı bir oturma grubuna ihtiyacınız var ise burada sunduğumuz örneklere bayılacağınızı düşünüyoruz.

Modern tasarımların bir araya geldiği Kelebek Mobilya zaten şık ve modern tasarımlardan meydana gelen oturma odası ürün gamına yepyeni oturma grupları ekledi. Harmonia, Passion, Liana ve koleksiyona son olarak eklenen alt tarafta resmini gördüğünüz Fuana oturma grupları basit, yalın tasarımları ve görsel şıklıkları ile dikkat çekiyor.

Kelebek Mobilya oturma grubu ürün gamında oturma gruplarının haricinde aç yat kanepe tasarımlarını entegre etmiş ki özellikle Lapto kanepe gerçekten görülmesi gereken özellikle dar mekanlar için işlevsel bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Dolayısı ile sizleri daha fazla bekletmeyelim ve foto galerimizde sizleri Kelebek Mobilya oturma odası modelleri ile baş başa bırakalım, eğer takımlardan beğenecekleriniz olur ise bu güzel ürünlerin fiyatlarını da foto galerimizin hemen altında bulabilirsiniz…

KELEBEK MOBİLYA OTURMA ODASI GRUPLARI GÖRSELLERİ

Kelebek Mobilya Oturma Grubu Fiyatları

Kelebek Mobilya İkarus Oturma Grubu 1.590 TL
Kelebek Mobilya Toura Oturma Grubu 1.270 TL
Kelebek Mobilya Selena Oturma Grubu 3.254 TL
Kelebek Mobilya Pardus Oturma Grubu 4.115 TL
Kelebek Mobilya Liana Oturma Grubu 3.998 TL
Kelebek Mobilya Fuana Oturma Grubu 2.996 TL
Kelebek Mobilya Passion Oturma Grubu 5.390 TL
Kelebek Mobilya Harmonia Oturma Grubu 3.495 TL
Kelebek Mobilya Ugo Aç-Yat Kanepe 1.545 TL
Kelebek Mobilya Lapto Aç-Yat Kanepe 1.245 TL

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Kelebek Mobilya kampanya ve indirimleri ile sezon sonu ve yeni sezonlarına göre değişiklik gösterebileceğinden en güncel Kelebek Mobilya köşe takımı fiyatları göz atmak için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Kilim Mobilya 2017 Koltuk Takımı Side başlıklı makalemizde kilim mobilya, koltuk takımı ve oturma grubu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Kelebek Mobilya Yeni Oturma Grupları ve Fiyatları için yorumda bulun

    Kelebek Mobilya Yeni Oturma Grupları ve Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kelebek Mobilya Yeni Oturma Grupları ve Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.