Kilim Mobilya En Yeni TV-Duvar Üniteleri ve Fiyatları

Kilim Mobilya yeni yıla yepyeni ürünler ile girerken bizlerde siz değerli dekorasyontarz.com takipçileri için bu ürünleri detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda Kilim Mobilya’nın yeni sezon TV-Duvar ünitelerini masaya yatırıyor, salonlarında, oturma odalarında şık ve uygun fiyatlı duvar ünitesi görmek isteyen takipçilerimiz için fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz.

Kilim Mobilya TV-Duvar ünitesi konusunda oldukça geniş bir ürün gamına sahip, bu durum aynı zamanda geniş bir fiyat aralığının oluşmasınada neden oluyor, dolayısı ile Kilim Mobilya’da her bütçeye uygun bu tür ürünler bulmak mümkün. Dolayısı ile vakit kaybetmeden Kilim Mobilya TV-Duvar ünitelerini incelemeye başlayalım.

Kilim Mobilya yeni yıla yukarı da gördüğünüz Bodrum TV-Duvar ünitesini ürün gamına ekleyerek merhaba dedi. Doğal ahşap tonlarının sıcak görünümü ile güçlü bir görünüme sahip olan Bodrum TV-Duvar ünitesi retro tarzı yerden yüksek ayakları ile beğeni toplarken üzerinde 1.157,80 TL fiyat etiketi taşıyor.

Kilim Mobilya TV-Duvar ünitesi ürün gamına yeni eklenen ürünlerden bir diğeri ise Cidde TV-Duvar ünitesi. Minimal bir tasarıma sahip olan bu ünite ise çekmece kapaklarında ki 3 boyutlu desen uygulamaları ile dikkat çekerken sadece 592,17 TL gibi oldukça uygun bir fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Foto galerimizde Kilim Mobilya TV-Duvar ünitelerini isimleri ile birlikte beğenilerinize, Kilim Mobilya TV-Duvar ünitesi fiyat listesini ise foto galerimizin hemen altında bilgilerinize sunuyor, aklınızdan bu tarz bir ürün almak geçiyorsa mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

KİLİM MOBİLYA 2017 TV-DUVAR ÜNİTELERİ GÖRSELLERİ

KİLİM MOBİLYA 2016 TV DUVAR ÜNİTESİ FİYAT LİSTESİ

Kilim Mobilya Göreme TV Ünitesi Seti 905,00 TL
Kilim Mobilya Destina TV Ünitesi Seti 1.290,00 TL
Kilim Mobilya Seyhan TV Ünitesi Seti 1.375,00 TL
Kilim Mobilya Sude Plus TV Ünitesi 892,00 TL
Kilim Mobilya Kapadokya Raflı TV Ünitesi 2075,00 TL
Kilim Mobilya Kapadokya Kapaklı TV Ünitesi 2315,00 TL
Kilim Mobilya Foça TV Ünitesi 2.235,00 TL
Kilim Mobilya Ayder Beyaz TV Ünitesi 1.739,00 TL
Kilim Mobilya Milas TV Ünitesi 1187,00 TL
Kilim Mobilya Edremit TV Ünitesi 1179,00 TL
Kilim Mobilya Sude TV Ünite Seti 885,00 TL
Kilim Mobilya Serace TV Ünite Seti 661,00 TL
Kilim Mobilya Tutku TV Ünite Seti 1.985,00 TL
Kilim Mobilya Perla TV Ünitesi Oval 1109,00 TL
Kilim Mobilya Canyon Plus TV Ünitesi 938,00 TL
Kilim Mobilya İlyada TV Ünitesi 1131,00 TL
Kilim Mobilya Opal TV Ünite Seti 1264 .00 TL
Kilim Mobilya Poly TV Ünite Seti 1.545,00 TL
Kilim Mobilya Firuze TV Ünitesi 1233,00 TL

Burada belirtilen fiyatlar zaman içerisinde Kilim Mobilya sezon sonu ve yeni sezon politikaları ile kampanya ve indirimlerine göre değişiklik gösterebileceğinden Kilim Mobilya TV-Duvar Ünitesi Güncel Fiyatlarına göz atmak için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Son Moda Beyaz Duvar Ünitesi Tasarımları başlıklı makalemizde beyaz tv ünitesi ve tv duvar ünitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Kilim Mobilya En Yeni TV-Duvar Üniteleri ve Fiyatları için yorumda bulun

    Kilim Mobilya En Yeni TV-Duvar Üniteleri ve Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kilim Mobilya En Yeni TV-Duvar Üniteleri ve Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.