Koridor ve Antreler İçin Çok Güzel Halılar

Halı dekorasyonuzu yeniden gözden geçiriyorsanız ve dekoratif halı modellerine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz ve bu defa dekorasyontarz.com olarak koridor ve antreler için özel kesim halı modelleri ve markalarına göz atıyoruz. Dolayısı ile şu soğuk kış günlerinde antre ve koridorlarınızı güzel ve etkileyici halılar ile süslemek ve görsel açıdan da bile ısıtmak istiyorsanız burada ki halılara mutlaka göz atmanız öneririz.

Antreler ve koridorlar genelde standart ölçülere sahip değillerdir. Hele bazı antrelerde girinti ve çıkıntılar olmakla beraber, bazı koridorlar ise alabildiğine geniş veya uzun veya kısadır. Dolayısı ile buralarda standart ölçülere sahip halı yada yolluklar kullanamazsınız, özel ölçülerde halı kestirmek zorunda kalırsınız. Zaten şimdilerde Angora‘dan Saray‘a, Karmen‘den Kaşmir‘e kadar bir çok halı markasının kesimlik halı modelleri bayilerinde yer alıyor. Sizler desenlerini seçiyor, ölçülerinizi veriyorsunuz bayilerde isteğinize ve ölçülerinize göre bu halıları kesiyorlar.

Ancak bizim burada bahsettiğimiz bambaşka bir olay. Burada sizlerin evinizde ölçüsünü alıp da herhangi bir halı bayiisine gidip kestirdiğiniz yeya halı mağazalarının gönderdiği elemanlar tarafından ölçüsü alınıp ihtiyacınıza göre kesilen halılardan bahsetmiyoruz. Burada tamamen özel kesimlerden, farklı normlara sahip halılardan bahsediyoruz.

Bilindik kare veya dikdörtgen halı anlayışından uzak, halı olgusuna bambaşka bir perspektiften baktığı her halinden belli olan tasarımcılar tarafından tasarlanan yuvarlak, oval ve koridorlara özel değişik tasarım halılardan örnekleri beğenilerinize sunuyoruz. Antre ve koridorlarınızın atmosferini tamamen değiştirecek, evinizin ilk girişinde deyim yerinde ise konuklarınızı çarpacaktır 🙂

Olayı bir de halının kenarları anlamında düşünün, yani özel kesim olayını 🙂 Anlamadınız farkındayız, yâni halının kenarları desenli kesimlere sahip özel tasarım bir şey olsa nasıl olur ?.. Bizlerde bu sorunun cevabını aradık ve bakın ne şık antre-koridor halıları ile karşılaştık. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde bu birbirinden güzel halıları bir araya getirdik. Emin olun bu halıları gördükten sonra evinizin, özellikle de antre ve koridorlarınızın halı dekorasyonunu yeniden gözden geçirmek zorunda kalacaksınız.

ANTRE VE KORİDORLAR İÇİN DEKORATİF HALI MODELLERİ DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan En Güzel Angora Halı Modelleri Görselleri başlıklı makalemizde angora en güzel halı modelleri, angora halı yeni modeller ve en güzel halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.