Lüks Avangard Mobesko Salon Koltuk Takımları

Lüks salon dekorasyonunun en önemli ögeleri bu tarz mobilyalardır. Salon mobilyası denince modernizm yanlısı olmayanların aklına avangard mobilyalar gelir ki son dönemde tasarlanan avangard modern mobilyalar salonlarda farklı bir kontrast oluşturuyor. Klasik salonlar bu tarz mobilyalar sayesinde kabuk değiştiriyor ve daha farklı bir görünüme kavuşuyor.

Şu an irili ufaklı bir çok marka yatak odasından yemek odası ve salon takımına kadar koleksiyonlarında avangard mobilyalara yer veriyorlar. Bu durum bilinenin aksine piyasada oldukça değişken bir fiyat gamı oluşmasına neden olurken, tüketicinin de ekmeğine yağ sürüyor. Zira hemen her bütçeye uygun bu tip ürünleri piyasada bulmak kolaylaşıyor.

Üstelik artık devasa kooperatifler var ki bu kooperatiflerden biride daha önceki sayfalarımızda birbirinden güzel yatak odalarına, ilginç ve değişik tasarımlara sahip TV Ünitelerine göz attığımız Mobesko.  Bir esnaf kuruluşu olan Mobesko, bünyesinde ki üye esnaflar sayesinde inanılmaz tasarımlara imza atıyor, evet yanlış anlamadınız kendi bünyesinde ki mobilyacılıktan gelen, hepsi birer zanaatkar olan Mobesko üyeleri kendi tasraımlarını, kendi üretimlerini, üstelik oldukça uygun rakamlar ile satışa sunuyor.

Tabi bizlerde bu duruma kayıtsız kalamıyoruz ve bu defa Mobesko’nun her biri diğerinden daha şık, daha çarpıcı lüks-avangard koltuk takımı modellerini konuk olarak sayfalarımıza. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde sizler için Mobesko’dan seçtiğimiz avangard koltuk takımlarını bir araya getiriyor ve beğenilerinize sunuyor ve eğer salonunuz için henüz bir koltuk takımı almadıysanız burada ki görsellere mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca foto galerimizin altındaki linklere tıklayarak diğer Mobesko ürünlerini de inceleyebilirsiniz…

MOBESKO LÜKS AVANGART SALON KOLTUK TAKIMLARINDAN ÖRNEKLER

 MOBESKO TV-DUVAR ÜNİTELERİNE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ !..

 MOBESKO YATAK ODASI TAKIMLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ !..

Takdir edersiniz ki yüzlerce üyesi ve mağazası olan buna bağlı olarak da yüzlerce farklı tasarımı olan bir kuruluşun bütün ürünlerini buraya sığdırmamız mümkün değil, dolayısı ile Mobesko’nun diğer Lüks Avangard Salon Koltuk Takımlarına göz atmak isterseniz bu adresi ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Bellona 2017 Koltuk Takımı Modellerinden Nevada başlıklı makalemizde bellona, koltuk takımı ve nevada hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.