Manzaralı 3 Boyutlu Yeni Nesil Mutfak Dolapları

Farklı mutfak dekorasyon fikirleri resimleri dekorasyontarz.com sayfalarına konuk olmaya devam ediyor. En yeni hazır mutfak dolabı modelleri ve görsellerini incelerken, sizler için en güzel mutfak dolabı tasarımlarını bulmak adına, bu defa yeni ve farklı bir dekorasyon uygulaması olan 3D manzaralı resimli mutfak dolabı tasarımlarına göz atıyoruz.Eğer aklınızdan mutfak dekorasyonunuzu veya mutfak dolaplarını yenilemek geçiyorsa yada mutfak alanınıza biraz hareket getirmek istiyorsanız burada beğeni ve bilgilerinize sunacağımız yeni nesil mutfak dolabı tasarımlarına bayılacaksınız.

Dekorasyon ve mobilya dünyası hamur gibi, her şekilde işlenebilir, değişebilir, homojen bir yapıya sahip. İlerleyen teknolojilerden son derece hızlı etkilenen bir unsur olan dekorasyonda, her an farklı şeyler, farklı tasarımlar görmeye hazır olmak lazım. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri daha önce ki sayfalarımızda incelediğimiz mutfak tezgah arası cam panel modelleri olabilir.

Tezgah arası cam paneller hakikaten sıradışı bir uygulamaydı ve mutfak dekorasyonlarında çok büyük fark yarattı. Eğer görmeyenler var ise buradan bu panellere ve uygulama örneklerine göz atabilir, tezgah arası dekorasyonunuz adına ilham alabilirsiniz. Bu sayfamızda inceleyeceğimiz resimli mutfak dolabı tasarımları da bu uygulamalar gibi tamamen görsel ögelere, resimlere dayanıyor. Bu bağlamda hem tezgah arası cam panelleri, resimli mutfak dolaplarını göz önüne alacak olursak manzaraların, çiçeklerin, sebzelerin ve daha bir çok nesnenin 3 boyutlu resimlerinin mutfakların yeni modası, yeni teması olacağını görebiliyoruz.

Sıradışı bir uygulama olan resimli manzaralı mutfak dolaplarında sadece yukarıda bahsettiğimiz nesnelerin resimlerini değil, istediğiniz resmi, hem de 3 boyutlu olarak mutfak dolabı tasarımınıza işlettirebiliyorsunuz ayrıca. Aile fotoğraflarınız, çocuklarınızın resimleri gibi 🙂 Ortaya nasıl işlerin çıktığını merak mı ediyorsunuz, o halde mutfak dolabınızı yaptırmadan hemen önce aşağıda yer alan foto galerimiz içerisinde ki resimli mutfak dolapları ve uygulama örneklerine göz atın. Böylelikle hayalinizde ki mutfak dolabını bulabilir veya bu tip bir mutfak dolabının mutfağınızda nasıl duracağına dair fikir sahibi olabilirsiniz.

RESİM BASKILI 3D MUTFAK DOLABI TASARIMLARI GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Mutfak Tezgah Arası Cam Panel Kaplamaları başlıklı makalemizde mutfak tezgah arası resimli cam modelleri, mutfak tezgahı arası dekorasyon ve tezgah arası cam kaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. bayram bahçe dedi ki:

    3 d manzara ve resimli mutfak dolabı kapakları hakkında bilgi almak ve hatta bu ürünleri bulunduğum ilçede uygulamak istiyorum…bilgilendirmenizi rica ederim

    • admin dedi ki:

      Merhaba Bayram Bey, bu uygulamayı tatbik eden, bu ürünlerin satışını yapan bir çok marka internet üzerinde yer alıyor. Ancak bizler ürün satışı veya tasarımı yapmıyoruz maalesef…