Marka Marka Yuvarlak ve Oval Halı Modelleri 2017

Yepyeni Oval ve Yuvarlak Halı Modelleri

2017 Halı trendlerinin başında yuvarlak ve oval halılar geliyor. Aslında bu trend yeni başlamış değil, zira son bir kaç yıldır bu tür halılar pek tutuluyor. İnsanlar bilindik halı kesimlerinden bıkmış olacaklar ki özel kesim halı modellerine, oval ve yuvarlak halı tasarımlarına yöneliyorlar. Tabi bu tür halılara olan yoğun talep de doğal olarak halı üreticilerini bu tür halı tasarımlarından bolca koleksiyonlarına eklemek zorunda bırakıyor. Şimdilerde bir çok halı marka ve üreticisinin koleksiyonları arasında yuvarlak ve oval halı modellerine rastlamaktayız.

Halı markaları yeni koleksiyonlarında bu tür halılara sıklıkla yer verirken bizlerde dekorasyontarz.com olarak boş durmuyoruz ve evlerinde bu tür halılar görmek isteyen okurlarımız için marka marka model model, koleksiyon koleksiyon bu halıları incelemeye alıyor ve burada paylaşıyoruz. Eğer aklınızdan salon, antre yada evinizin diğer bir alanı için yuvarlak veya oval halılar satın almak niyetindeyseniz burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz…

Pierre Cardin Oval ve Yuvarlak Halı Modelleri

2017 Yılı halı koleksiyonları arasında yuvarlak ve oval halı tasarımlarının karşımıza en çok çıktığı markaların başında Pierre Cardin Halı geliyor. Pierre Cardin Halı daha önce ki sayfalarımızda fiyat ve desenleri ile birlikte incelediğimiz Altamira koleksiyonu başta olmak üzere, Adrasan, Albero, Arcadia, Aspero ve Strada koleksiyonlarında oval ve yuvarlak halı tasarımlarına yer veriyor. Hiç şüphesiz bu koleksiyonlardan en dikkat çekeni yukarıda sadece bir kalitesinin resmini gördüğünüz Altamira serisi. Seriyi buradan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Diğer  Pierre Cardin oval ve yuvarlak halı modelleri ise alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde sizleri bekliyor.

Angora Halı 2017 Modelleri

Yeni sayılabilecek halı markalarımızdan biri olan Angora Halı’nın 2017 koleksiyonları arasında da oval ve yuvarlak halı tasarımlarına rastlıyoruz. Ancak marka Pierre Cardin Halı gibi hem oval hem de yuvarlak halıları koleksiyonlarında bir araya getirmek yerine ayrı ayrı değerlendirmiş ve Everest koleksiyonunda üst resimde gördüğünüz son derece etkileyici bir tasarıma, renk ve desenlere sahip oval halıları, Tarz koleksiyonunda ise modern bir görünüme sahip hem oval hem de yuvarlak halıları bir araya getirmiş. Tarz Koleksiyonundan örnekleri de yine foto galerimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Royal Halı Yepyeni Modelleri ile Büyülüyor

Kuşkusuz bu konuda en falza model ve desene sahip halı markası Royal Halı, zira markanın 2017 ürün gamında Royal Saloon, Coloris, Kaşen, Saba, Burneo, Buhara, Sadabat, Neyir, Poem, Royal Melodi, Erasa ve Royal Meva olmak üzere tamı tamına 12 farklı koleksiyonda yuvarlak ve oval halı modellerine rastlıyoruz. Bu koleksiyonlar arasından yukarıda yine bir örneğini gördüğünüz Royal Saloon serisi en çok dikkat çeken kaliteler arasında yer alıyor.

Dilek Halı Yuvarlak ve Oval Halı Modelleri 2017

Dilek Halı’da yuvarlak ve oval halı konusunda iddialı markalarımızdan biri. Marka İstinye, İmage ve Zarina koleksiyonlarında toplam 45 farklı renk ve desen seçeneğine sahip oval ve yuvarlak halılar sunan Dilek Halının özellikle Zarina koleksiyonuna bayılacağınızı düşünüyoruz.

Tabi 2017 yılı oval ve yuvarlak halı modelleri burada gördükleriniz ile sınırlı değil. Yukarıda da belirttiğimiz gibi daha bir çok markaya ait bir çok koleksiyonda bu tür halılara rastlıyoruz ve bu koleksiyonları hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde sizler için bir araya getiriyor beğenilerinize sunuyoruz. Henüz yuvarlak veya oval bir halı almadıysanız ve aklınızdan kesinlikle böyle bir halı geçiyorsa alışverişe çıkmadan hemen önce foto galerimizi incelemenizi öneririz…

2017 OVAL ve YUVARLAK HALI MODELLERİ MARKALARI

Bir önceki yazımız olan 2017 Halı Modellerinin En Güzelleri BURADA !.. başlıklı makalemizde angora, atlas ve halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Marka Marka Yuvarlak ve Oval Halı Modelleri 2017 için yorumda bulun

    Marka Marka Yuvarlak ve Oval Halı Modelleri 2017 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Marka Marka Yuvarlak ve Oval Halı Modelleri 2017 için ilk yorumu yapabilirsin.