Masko’dan Yepyeni Genç ve Çocuk Odası Takımları

Son moda genç odası modelleri ve en yeni çocuk odası takımları, model model, marka marka dekorasyontarz.com sayfalarında sizler için hayat bulmaya devam ederken bu defa Masko çocuk ve genç odası mağazalarına giriyor ve en güzel ürünleri beğenilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile çocuk veya genç odası dekorasyonunuzu gözden geçiriyorsanız ve bu alan için şık ve işlevsel mobilyalara ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız ve bilindik mobilya markalarının bilindik tasarımlarından bıktıysanız, farklı bir şeyler arıyorsanız doğru yerdesiniz, zira burada göreceğiniz genç ve çocuk odası mobilyalarını hiç bir yerde göremeyeceğinize emin olabilirsiniz.

Fakat konuya girmeden hemen önce bilmeyenler için Masko hakkında bir bilgilendirme yapalım dilerseniz. Türkiye’nin atılımlara başladığı ve bu atılımların büyük çoğunluğunun kooperatifler ile yapıldığı 80’li yıllarda, tam olarak 1984 yılında 13 kurucu ortak tarafından “S.S. Masko İstanbul Mobilya ve Ahşap Eşya İmalatçıları Site İşletme Kooperatifi” adı ile kurulan MASKO bu gün 778 mağazadan oluşan devasa bir Mobilya kenti haline geldi.

Düşünsenize 778 tane mobilyadan gelen esnaf, 778 tane tasarımcı, 778 adet üretici ve bunların yılların birikimi ile ürettikleri ürünleri satışa çıkardıkları mağazalar. Ne kadar devasa olabilir veya ne kadar fazla çeşit olabilir hayal bile edemiyor insan değil mi ?.. Hemen her zevke, her ihtiyaca ve her bütçeye uygun mobilyalar bulamamanız neredeyse imkansız 🙂

Dolayısı ile sözü fazla uzatmıyor, kısacası mobilya mobilyacıdan alınır diyor ve sizleri Masko’nun en yeni genç ve çocuk odası tasarımlarının yer aldığı aşağıda ki  foto galerimizle baş başa bırakıyoruz. Çocuklarınıza güzel bir sürpriz yapmak niyetinde iseniz oldukça uygun fiyatlara sahip bu görsellere mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

MASKO ÇOCUK ve GENÇ ODASI TAKIMLARI FOTO GALERİ

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Masko bir esnaf kuruluşu olduğundan dolayı bir çok mağazaya ve bu mağazalarında kendine has bir çok tasarımı var. Takdir edersiniz ki bu kadar çok ürünü burada sizlerle paylaşmamız imkansız, dolayısı ile tüm Masko genç odası takımlarına buradan, tüm Masko çocuk odası takımlarına ise bu adresten göz atabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Ikea'dan Yepyeni Çalışma Masası Modelleri başlıklı makalemizde çalışma masası ve ikea hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

  • koltuk arkası dolap
  • masko genç odası modelleri

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Masko’dan Yepyeni Genç ve Çocuk Odası Takımları için yorumda bulun

    Masko’dan Yepyeni Genç ve Çocuk Odası Takımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Masko’dan Yepyeni Genç ve Çocuk Odası Takımları için ilk yorumu yapabilirsin.