Modern Gömme Vestiyer Tasarımlarından Örnekler

Ev dekorasyonumuzun en önemli konuklarımızı ağırladığımızdan belkide salonlarımızdır. Her şeyin en güzeli, mobilyaların, perdelerin, halıların en göz alıcıları ve dolayısı ile sadece misafirlere özel bu alanlar için alınır. Türk misafirperverliğinin en bariz örneği olan salonlarımız saraya çevrilir adeta.

Ancak konuklarımız için bunca dekorasyon ve mobilya külfetine katlanırken ufak bir noktayı unuturuz yada gözden kaçırırız hep. Misafirlerimiz ilk karşıladığımız yer antreler olduğuna göre ve ilk anda etkileyici bir karşılama için antre dekorasyonlarımızın da en az salonlarımız kadar şık olması gerekliliği kaçınılmazdır. Ancak bu alan nedense en sona saklanır.

Antre dekorasyonunun en önemli parçası ise vestiyerlerdir. Şimdilerde yeni binalarda vestiyerler gömme olarak yeni ev sahibine teslim ediliyor. Genellikle mutfak dolapları ile takım olan bu tip vestiyerler evin şık ve modern tasarımını tamamlarlar. Bu tip mobilyalar sadece ev dekorasyonuna artı değerler katmakla kalmazlar eğer kullanışlı ve fonksiyonel tasarımlar ile yaptırılabilirler ise sadece ayakkabılar ve kıyafetler için değil, bir çok ıvır zıvır için de kullanışlı ve geniş depolama alanları sunarlar.

Ancak hem kullanışlı, hem de ev dekorasyonuna görünüm anlamında değer katan bir gömme vestiyer tasarımı yapmak kolay iş değildir, görünümü etkileyecek bazı işlevsel özellikler de  göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin normal açılır kapakların yanında, gereken yerlerde sürgü kapaklar, gereken yerde yukarı aşağı açılır kapaklar tercih edilerek görsellik bozulmadan fonksiyonellik arttırılabilir.

Eski tip evleri olanlarda artık vestiyer olayını gömme ve modern dolap tasarımlarına çeviriyorlar. Bu sayfamızda olduğunuza göre sizlerde antre dekorasyonunuza bir güzellik yapıp, bu alana modern bir gömme vestiyer yaptırmaya karar verdiniz ve nasıl bir tasarım yaptıracağınız hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyor, internet üzerinden araştırma yapıyorsunuz. Tahminimiz doğru ise tam adresindesiniz, zira bu sayfamızda sizler için hazırladığımız foto galerimiz modern vestiyer tasarımlarından meydana geliyor. Bu güzel galeriye göz atarak hayalinizdeki gömme vestiyer tasarımını bulabilirsiniz…

MODERN GÖMME VESTİYER TASARIMLARINI İNCELEYİN !.. 

 

Bir önceki yazımız olan Dar Mekanlar İçin Ikea Mobilya Tasarımları başlıklı makalemizde 1+1 evler için mobilya, dar evler için mobilya ve stüdyo daire mobilya modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.