Mondi 2017 Koltuk Takımlarını Gördünüz Mü? ..

Mondi 2017 koltuk takımı modelleri ve fiyatları ile konuk oluyor bu defa dekorasyontarz.com sayfalarına. Yeni yıla birbirinden güzel ürünler ile merhaba diyen Mondi’nin vitrinlerine yeni çıkardığı oturma gruplarını sizler için her zaman olduğu gibi görselleri, özellikleri ve tabi ki fiyatları ile detaylı olarak inceliyor, bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz. Bu nedenle aklınızdan eski oturma gruplarınızı yenilemek gibi bir fikir geçiyorsa burada ki ürünlere mutlaka göz atmanız öneririz.

Mondi yeni yıla hemen tüm ürün gruplarını yenileyerek, ürün gamına yepyeni koleksiyonlar ekleyerek sağlam bir giriş yaptı. Zaten oldukça geniş bir ürün gamına sahip olan marka yeni eklenen koleksiyonlar ile hemen her zevke ve son KDV İndirimi kampanyaları ile birlikte her bütçeye hitabeden ürünleri ile dikkat çekiyor. Markanın özellikle koltuk takımı koleksiyonunda ki ürünler, gerek tasarımları, gerekse trend döşemelik kumaş renkleri ile rakiplerine büyük bir fark atıyor. Dolayısı ile vakit kaybetmeden bu güzel koltuk takımlarını incelemeye başlıyoruz.

Mondi geçtiğimiz yılın son bir kaç ayından itibaren “erken kalkan erken yol alır hesabı” yeni koltuk takımlarını birer birer vitrine çıkarmaya başladı ve hali hazırda yeni koleksiyonlarını da çıkarmaya devam ediyor. Bu koltuk takımlarından en çok dikkat çekenlerinden biri ise yukarı da resmini gördüğünüz Vienna koleksiyonuna ait koltuk takımı oldu. Son yıllarda trend haline gelen modern ve avangart çizgilerin hakim olduğu Vienna koltuk takımı, gold renk geçişli ahşap kabartma dekoratif klapaları, sırt kırlentlerinde püskülleri ve makrome dikiş uygulamaları ve lükens ayak uygulaması ile göz dolduruyor.

Şık bir koltuk takımı olduğu kadar kullanışlı da bir ürün olan Vienna, üçlü ve ikili ünitelerinde kullanılan zerowall mekanizma özelliği sayesinde aniden gelen yatılı misafirler için konforlu bir yatağa dönüşürken,  sandık fonksiyonu ile de geniş depolama alanları sunuyor.  Tüketici ihtiyaçlarına göre 3 farklı alternatif ile satışa sunulan Vienna koltuk takımının ilk seçeneği üçlü, ikili ve tek berjerden meydana gelirken üzerinde 4.023,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Bu alternatife bir berjer daha eklemek isterseniz ödeyeceğiniz rakam 4.888,00 TL‘sına yükseliyor. Vienna koltuk takımının iki det üçlü, iki adette berjer koltuktan oluşan delüks modeli ise 5.092,00 TL.

Üst tarafta resmini gördüğünüz Astoria koltuk takımı da yine Mondi 2017 koltuk takımları arasında göze çarpan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Avangart tarza modern bir yorum katan takım, tıpkı Vienna koltuk takımında olduğu gibi gold rengi, kabartma süsleri, lükens ayakları ve pano desen kumaşları ile göz kamaştırıyor. Astoria koltuk takımının kol ve bel kırlentlerinde de yine ürünü görsel açıdan zenginleştiren püskül uygulamasının yanında, gold renk fitil ve düğme süslemeleri de dikkat çekiyor.

Astoria koltuk takımı bu şık görünümünün yanında oldukça işlevsel ve kullanışlı bir takım aynı zamanda. Zira ürün, Mondi’nin bir çok koltuk takımında olduğu gibi üçlü ve ikili ünitelerinde, bulunduğu yerden hareket ettirmeden duvara sıfır şekilde açılmasını sağlayan Zero wall mekanizması ile yatak olarak da kullanılabilirken, yine bu ünitelerinde birçok eşyayı muhafaza etmenizi sağlayan sandık özelliğine de sahip. Takımın üçlü, ikili ve 2 adet berjerden oluşan ilk alternatifi üzerinde 4.483,00 TL fiyat etiketi taşırken, iki adet üçlü, iki adette berjer koltuktan oluşan delüks modeli ise 4.574,00 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

Mondi 2017 koltuk takımlarının diğerleri ise her zaman olduğu gibi hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde sizleri bekliyor. Sizler için diğer ürünleri de bu galeri içerisinde bir araya getirdik ve birbirinden güzel görseller eşliğinde fiyat bilgilerini ve özelliklerini de beğenilerinize sunduk. Yeni bir koltuk takımı almadan hemen önce bu galeriyi mutlaka incelemenizi öneririz…

MONDİ 2017 KOLTUK TAKIMI MODELLERİ ve FİYATLARINI İNCELEYİN !..

Yukarı da ve foto galerimiz içerisinde verdiğimiz fiyatlar Mondi kampanya ve indirimleri, sezon sonu ve yeni sezon politikalarına göre zaman içerisinde farklılık gösterebileceğinden Mondi 2017 koltuk takımları güncel fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Yılının En Güzel Koltuk Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizde bellona, ipek mobilya ve istikbal hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Mondi 2017 Koltuk Takımlarını Gördünüz Mü? .. için yorumda bulun

    Mondi 2017 Koltuk Takımlarını Gördünüz Mü? .. için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mondi 2017 Koltuk Takımlarını Gördünüz Mü? .. için ilk yorumu yapabilirsin.